בחר/י קטגוריה
עודכן לאחרונה 30/01/23

מרחבי למידה- שוב בספרייה מרעישים בקומת השקט? השכנים נזכרו לשפץ?

סידרנו לך מרחבי למידה להנות וללמוד בהם ברחבי העיר - בתנאים כי נוחים, ועם מבצעים שווים!

חוברות קורסים ומבחנים - סטודנט.ית ללא עבר, ההווה שלו.ה דל ועתידו.ה לוט בערפל. הזמינו חוברות מודפסות עם מבחנים משנים קודמות ולמדו מהנבחנים.ות הגדולים בהיסטוריה!

הבנק האקדמי - לא צריך להתחנף יותר לחרשן.ית של הקורס! החרשן.ית של השנתון הקודם כבר העלתה את הסיכומים שלה לבנק האקדמי.

מרתונים וקורסי עזר - לאן אתם.ן רצים.ות? לא כדאי לחזור על החומר פעם אחת כמו שצריך לפני המבחן? הרשמו כבר עכשיו למרתון של הקורסים הכי קשוחים שלכם.

לוח מורים פרטיים - לפעמים צריך שמישהו.י שמבין.ה את החומר יסביר לך את זה אחד על אחד. יש לנו מלא בוגרים ובוגרות שישמחו להעביר לך שיעור פרטי במחיר סטודנטיאלי.

ספריית ההשאלה- האגודה מאפשרת לחברי וחברות אגודה לשאול ספרי לימוד בעלות של 10% לסמסטר או 15% לשנה מעלות הספר.

תוכנית הכוכבים-  מאפשרת לסטודנטים וסטודנטיות המבצעים.ות שירות מילואים, שהינם הורים או לאחר אבל להשלים פערים באמצעות כוכבים, באמצעותם יוכלו לסבסד מרתונים/חוברות מחבנים/השאלת ספרים ועוד.

ייצוג בוועדות פקולטאיות ואניברסיטאיות- קיבלת הודעה שמעלים אותך לוועדת משמעת? באגודת הסטודנטים והסטודנטיות בעברית יש מערך ייצוג שילווה אתכם.ן לאורך הדרך. ניתן ליצור קשר עם רכז.ת האקדמייה הפקולטאית/ בית ספרית שלכם.ן לקבלת סיוע. השירות ניתן לחברי וחברות האגודה, במידה ואינך חבר.ת אגודה, ניתן להרשם ולקבל את השירות.

דיור - אין כמו תקופת מבחנים כדי למצוא דירה חדשה! תפרנו לכם מדריך מקיף עם כל מה שתצטרכו לדעת!

זכויות אקדמיות - חפרנו קצת? בואו נסכם לכם בתמונה כל מה שמגיע לכם

מחלקת אקדמיה - ידעתם.ן שיש צוות שלם של כרישי.ות אקדמיה וינשופי.ות תקנון שכל תפקידם.ן לדאוג להצלחה האקדמית שלכם.ן ולשמירה על זכויותיכם.ן?  בואו תכירו אותם

רשימת רכזי אקדמיה (לפי קמפוסים):
ראש המחלקה-  [email protected]

רכזת תמיכה אקדמית- [email protected]