מרתון כתיבה לתארים מתקדמים

לקום בבוקר ולהתחיל לעבוד. נשמע פשוט. האמנם?

כדי להצליח במשימותיו האקדמיות , הדוקטורנט נדרש לשעות מרובות של עבודה יחידנית מול המחשב. פרקטיקה שמזמנת אתגרים רבים אשר מעוררים תחושות של בדידות, תסכול, וחוסר מיקוד אשר בתורן מובילות לחוסר יעילתו. בנוסף, סביבת העבודה המודרנית מלאה בהסחות שמרחיקות את האקדמאי הצעיר מיעדיו.

 

האגודה שמחה לסייע לכם ולפתוח עבורכם סדנת כתיבה לתארים מתקדמים! במהלך הסדנה נתמקד בתכנון נכון של זמנים במהלך תארים מתקדמים ובעיקר בכתיבה. הסדנה תועבר על ידי חברת CoDo, ביום עבודה מרוכז של 10 שעות. למפגש הזה עליכם להגיע מוכנים עם יעדיכם האישיים ולתת פידבק אחד לשני, לפקח על ההתקדמות ההדדית, לדרבן זה את זה ועוד. האווירה היא ,של מרתון: עבודה אינטנסיבית, יעילה, באנרגיה גבוהה ובחדוות עשייה. בנוסף, במהלך היום מוצעות סדנאות מקצועיות, ארוחת צהריים משותפת והפוגות לשחרור הגוף והנפש.

 

לווי משתתפי המרתון מתבטא במספר אופנים:

- הכוונה בהגדרת יעדי העבודה עוד בשלב ההרשמה.

- ייעוץ אישי במהלך יום הכתיבה.

- יצירת לוח זמנים מותאם והחזקה לאורך היום.

 

 

לוז עדכני לאירוע

8:30 - חלוקת כיבוד

9:00 - פתיחה

9:30 - חלוקה לקבוצות יעדים

9:50 - מושב כתיבה 1

11:30 - הפסקה

11:45 - מושב כתיבה 2

12:30 - 14:00 סדנת מיפוי רעיונות (רשות)

14:00 - ארוחת צהריים

14:45 - מושב כתיבה 3

16:30 - 17:00 סדנת גוף-נפש (רשות)

16:45 - הפסקה

17:00 - מושב כתיבה 4

18:30 - 19:00 סבב פידבק וסיכום

 

קצת על חברת CoDo.

תמר אלמוג, בעלת ,utr MA בפיתוח קהילות בינלאומי (תכנית Glocal), באוניברסיטה העברית בעלת ניסיון בעבודה עם עשרות יזמים חברתיים צעירים בארץ ובעולם בהעברת סדנאות תוך ליווי אישי. עבדה כחוקרת בתחום תעסוקת אוכלוסיות מיוחדות ויזמות חברתית בישראל. בשנים האחרונות עוסקת בשאלה - כיצד ניתן לסייע לעצמאים לעבוד יחד כתשובה להגברת היעילות, כחלק מהמעבר לשוק התעסוקה החדש.

 

גיא אוסטינסקי, מפתח קהילות מקצועיות (לשעבר מנהל קהילת החוקרים בירושלים מטעם עמותת 'רוח חדשה') עוסק גם בכתיבה ובהנחיית קבוצות. בעל תואר MA בתכנית ללימודי תרבות של האוניברסיטה העברית. בעל ניסיון נרחב במגזר השלישי, בפיתוח ובליווי יוזמות חברתיות ברחבי הארץ. בעל תואר ראשון בקולנוע, וכיוצר ומפיק במדיה שונים הוציא תחת ידיו סרטים וסיפורים המבררים בדרכים שונות את היחסים המתוחים שבין זהות לבין תרבות.
 

 

הסדנה תתקיים בתאריך שיתאים לרוב הנרשמים ע"פ טופס ההרשמה. הסדנה תתקיים בפקולטה לחקלאות, במועדון הסגל. מחיר ההשתתפות הוא 60 ש"ח לחברי אגודה או 100 ש"ח לסטודנטים שאינם חברי אגודה.

 

לינק להרשמה

https://goo.gl/forms/MpXSIJrfUnzF7mTh1

לינק לתשלום

https://www.aguda.org.il/marathons/marathon_page/179

הרחבנו את שעות פעילות הספריות בתקופת המבחנים!
לקריאה
הנציגים בונים את לוח המבחנים
לקריאה
לקריאה
מוזמנים לספר לנו את דעתכם על הנושאים שידונו בועידה, ולהשפיע על ההחלטות המתקבלות
לקריאה