כוכבים

מילואימניקיםאגודת הסטודנטים שמה לה למטרה להשקיע בכם ולהחזיר לכם טובה על הזמן והשירות שאתם נותנים לנו ולמדינה.על כל יום מילואים מאושר בשנת הלימודים (שאינו בסוף שבוע, חג או חופשה) תוכלו לצבור כוכבים ולאחר מכן להמירם להטבות אקדמיות כמפורט מטה.ההטבות יסייעו לכם לחזור לקצב הלימודים ולא לפגר מאחור.איך עושים את זה? לאחר סיום המילואים יש להזין את ימי המילואים דרך אתר האגודה בצירוף טופס אישור ימי מילואים (טופס 3010) וכך תקבלו את הכוכבים המגיעים לכם. לאחר שיאושרו הכוכבים תוכלו להמיר אותם להטבות לפי בחירתכם.  (להטבות נוספות והגשת טופס ולת"ם כדאי לבקר באתר הדיקנט)צבירת הכוכבים היא לפי הסרגל הבא:ימי מילואים נצבריםגמול1-21כוכב אחד ליום2בונוס על כל עשרה ימי מילואים, סה"כ ניתן לצבור 25 ימי מילואים בשנה. 
 


 


הורים טרייםומה לגבי אמהות ואבות טריים? קודם כל, מזל טוב!!!אנו שמחים להעניק לכם:אמהות זכאיות ל20 כוכבים ואבות ל10 כוכבים.אבל במשפחהאבל מדרגה ראשונה (אם, אב, אחים, ילדים, ובני זוג).זכאים ל- 10 כוכבים.תנאים דגשים והגבלותמספר דגשים לגבי התכנית:* השירות לחברי אגודה בלבד.* ניתן לצבור עד 25 כוכבים בשנה.* הכוכבים לא נצברים משנה לשנה (למעט במקרה של צבירה בקיץ ובקשה לקבלת שוברים שהתעכבה).*סטודנטים מגבעת רם- כל הפרטים נמצאים בקישור. *סטודנטים מרחובות - כל הפרטים נמצאים בקישור. מה ניתן לקבל עבור הכוכבים?הטבות אקדמיות:


הטבהמחיר בכוכבים15 ש"ח לספריית השאלה​/ ספר השאלה במתנהכוכב אחד​10 ש"ח למרתונים וקורסי עזר​שני כוכביםשובר לקפה ומאפהשני כוכבים​10ש"ח לקניית חוברות מבחנים​ שני כוכבים​10 ש"ח למורים פרטיים​ שני כוכבים10 ש"ח לעותקים*שני כוכבים10 ש"ח לאקדמוןשני כוכביםעכבר למחשבשלושה כוכביםהטבה להדפסות מהדיקנטללא כוכבים
ביום הסטודנט נציע כרטיס תמורת חמישה ימי מילואים.
 


* על מנת לקבל זיכוי לאתר עותקים, יש להזין את את הטופס המתאים בתחתית העמוד ולאחר מכן לשלוח מייל למזכירות האגודה בכתובת: mazkirut@aguda.org.il או להגיע למשרדי האגודה בשעות הפעילות (09:00-15:00).