תרומה לפרויקט Blend.Ar

מעוניינים לחוות הקיץ חוויה בלתי נשכחת? Blend.Ar מזמינים אתכם לקורס לימוד ערבית מדוברת באבו גוש, שמשלב עשייה חברתית, הכרות מקרוב עם התרבות ועם האוכלוסייה הצעירה בכפר, תרגול השפה והכרות עם חברים חדשים לחיים. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות- כנסו לכתבה.

מי אנחנו?

Blend.ar – לחיות ולנשום ערבית ("בלנדר"), היא תכנית סטודנטיאלית שהוקמה בליווי ג'וינט ישראל, קרנות הביטוח הלאומי, אגודת הסטודנטים והמכון לחקר רב-תרבותיות באוניברסיטה העברית.

בתכנית הסטודנטים המשתתפים עוברים לגור באבו-גוש למשך 4 שבועות בתאריכים 1.9 עד 26.9 (לא כולל סופי שבוע), לומדים ערבית באופן פורמלי בבוקר, מתרגלים ערבית עם סטודנטים בני גילם, ויוצאים מהכיתה לשלל פעילויות התנדבותיות (שמתנהלות בעיקר בערבית) אחרי הצהריים.

 

מה מיוחד בBlend.Ar?

התערבבות- כדי ללמוד שפה ותרבות מסוימת- הכי כיף לבוא ולגור במקום שדובר וחי את השפה.

חברים- בשביל ללמוד שפה באופן אפקטיבי, מומלץ ליצור קשרים חברתיים אמיתיים עם דוברי השפה, ולכן בנוסף ללימודים אנחנו מפגישים אתכם למפגשי תרגול ערבית מובנים עם סטודנטים אבו- גושניקים מהעברית, במטרה לעודד אתכם לייצר חברויות והיכרות עם ערבים בני גילכם. 

 

מעניין אתכם?

מוזמנים להגיש מועמדות: Www.bit.ly/Blend-ar

או שלחו מייל ל: Blend.arabic@gmail.com

 

רוצים לעקוב אחרינו בזמן אמת?

מוזמנים לעקוב אחרינו ולהתעדכן בפייסבוק: https://www.facebook.com/Blend.Arabic/

בואו להכיר את הפנים מאחורי המיזמים המהממים שהאגודה מלווה. הפעם, ראיינו את עמית, מנהלת פרויקט לביא. רוצים לשמוע על ניהול, יזמות, אנשים וחלומות? כנסו לכתבה שלפניכם.

לקריאה

סיכום פגישה:  נושאי תחבורה ציבורית, עומסי תנועה ומיקום תחנות אוטובוס בהתייחס לפרויקט רקל"ה בקמפוסים האוניברסיטאיים

לקריאה

מחפש/ת עבודה נוחה לשנה הבאה? הצטרפו למשפחת האגודה, לעבודה שמתאימה לך בול! 

לקריאה