שבוע אוריינטציה מקוון כל מה שהיה השבוע הזה

 

הכניסה לשערי האקדמיה היא אף פעם לא דבר פשוט, במיוחד בימים כאלו של מגפה עולמית. לכן החלטנו להפוך את יום האוריינטציה שהיה מתוכן להתקיים בקמפוסים השונים, לשבוע אוריינטציה עם המון אורחים, הרצאות ותכנים ששודרו בלייב ויהפכו את שנה א' בפרט והתואר בכלל לפשוטים ונגישים יותר. אנחנו מצרפים כאן את כל הקלטות המפגשים ומזמינים אתכם ואתכן לעקוב אחרי העדכונים בפייסבוק ובאינסטגרם.

 

במפגש הראשון אירחנו את  ד"ר אייל אליאש מהשירות הפסיכולוגי שדיבר איתנו על שמירה על שגרה בתקופת הקורונה ואת  ד"ר שירלי הרשקו מדיקנט הסטודנטים שדיברה איתנו מה הדרך היעילה ללמידה טובה בקורונה.

 

 
 

__________________________________________________________________________

במפגש השני אירחנו את איילה כהן מ-HUJI INNOVATE שהסבירה לנו איך אפשר לפתח מיזמים משני מציאות כבר בתקופת הלימודים ואת מירי קורנמן אילוז מהמרכז קריירה שדיברה איתנו על פיתוח הקריירה תוך כדי הלימודים והכוונה לאופק תעסוקתי.

 

 

__________________________________________________________________________

במפגש השלישי אירחנו את ראשי המחלקות והיו"ר של אגודת הסטודנטים בעברית שהסבירו לנו מה האגודה עושה בשגרה ובימי קורונה וענו על כל השאלות!

 

 

__________________________________________________________________________

במפגש הרביעי והאחרון אירחנו מנטורים מכל ארבע הקמפוסים שחשפו את הסודות והטיפים, הפיגו חששות ונתנו תשובות לכל השאלות הקשות באמת.

 

 

יום האוריינטציה או במקרה הזה שבוע הם חלק מתוכנית האגודה "שנה א' לא לבד". התוכנית מחברת בין בוגרי ובוגרות שנים א' וב' לבין קבוצות קטנות של סטודנטים וסטודנטיות שמתחילים את שנתם הראשונה לרוב זה יהיה באותו תחומי לימוד. התוכנית מלווה את הסטודנטים והסטודנטיות לאורך כל השנה כאשר יש אירועים מיוחדים בתאריכים חשובים בלוח השנה האקדמי (פתיחת ההרשמה, פתיחת שנת הלימודי, תקופת מבחנים בחורף ותקופת מבחנים בקיץ). בשגרה המנטורים והמנטוריות התוכנית מקיימים מפגשים חברתיים ועושים סיור לילי מיוחד ברחבי העיר על מנת שהסטודנטים והסטודנטיות יזכו להכיר את המקומות השווים לבלות בהם…

 

תודה לכל מי שלקחו חלק בהפקת השבוע המאתגר והמיוחד הזה, נתראה בקמפוסים…

 

תומר פאור | רכז דוברות ותוכן | dover@aguda.org.il

 

אנחנו מזמינות אתכם ואתכן להצטרף לפעילות בתחום האוכלוסיות בקמפוס הר הצופים ולפעול לרווחת הסטודנטים והסטודנטיות יוצאי אתיופיה וסטודנטים וסטודנטיות מהחברה החרדית בשתי מלגות שוות במיוחד!
לקריאה
בזכות המנגנונים השונים שהמאגר יאפשר נוכל למנוע את ההפרות העתידיות שיקרו עוד לפני שהסטודנטים נפגעים, נדע לאתר חוגים/מרצים בעייתים ולפעול בשלושת הרבדים (חוג, פקולטה, רקטור) כדי לטפל בבעיות שעלו וגם לפתור בעיות מגמתיות בכלל הפקולטה או החוג.
לקריאה
הורים זכאים להרבה התאמות לתואר - עוד בכתבה
לקריאה
הגשת מועמדות לוועדת הבחירות לוועידת אגודת הסטודנטים 2021
לקריאה