יום הזיכרון לנספי סודאן

יום הזיכרון לנספי עליית יהודי אתיופיה, הידוע גם כיום נספי סודאן מצוין ביום ירושלים, כ"ח האייר לזכר אלפי יהודי אתיופיה שנספו במהלך מסע עלייתם לארץ ישראל.

אגודת הסטודנטים בעברית, כבכל שנה, מציינת את מועד זה בטקס זיכרון והתייחדות עם משפחות העולים. השנה לאור המצב הבריאותי, היום יצוין במתכונת שונה, אך לא פחות משמעותית.

 

תצטרפו אלינו הערב לשני מפגשים ייחודיים לציון יום הזיכרון לנספי סודן ביום שלישי, ה-19/5

 

המפגש הראשון, שיתקיים בשעה 18:00, יכלול את סיפורה המרגש על המסע המפרך לארץ הקודש של הגב' אורית אפריים. אורית חיפאית, עלתה לארץ מאזור גונדר שבאתיופיה בשנת 1984 דרך סודן. כיום עובדת בסוכנות היהודית.

המפגש השני, יתקיים בשעה 19:30, ויכלול סיפור אישי ושיח על שליחות מקצועית עם הגב' גנט דסה, מנכ"לית עמותת "עולים ביחד" הפועלת להעלאת אחוז המועסקים בתעסוקה שאפתנית, איכותית והולמת של קהילת ישראלים יוצאי אתיופיה. שני המפגשים בהרשמה מראש בלינקים המצורפים בתגובה הראשונה.

 

לינקים להרשמה

להרצאה הראשונה, של הגב' אורית אפרים- https://docs.google.com/forms/d/1USO_pN8HXGWqeAqT8-JOS0uc-ZeFiGuA4XugHNXK0wU/edit

להרצאה השניה, של הגב' גנט טסה- https://docs.google.com/forms/d/1N2WEmYlPfzfNyA59wUr2jg0kh51Bd852kIR0RLYaDZ8/edit

רעיונות והמלצות לקידום הקריירה לאנשים עם מוגבלויות בזמן הקורונה באדיבות תוכנית סיפתח
לקריאה
יום שני ה1/06 מניחים קצת את הראש מהלימודים ויושבים לקפה עם קרן מור!
לקריאה
אחרי תקופה ארוכה בבתים, מתחילים אט אט לחזור לשגרה! בקרוב, אנו עתידים לחזור לקמפוסים, לפחות לתקופת הבחינות ורגע לפני שזה קורה, אנחנו רוצים לעדכן אתכם בשינויי התחבורה שהתרחשו ומתרחשים בימים אלה בקמפוסים הירושלמיים, חלק מהשינויים דרמטיים. 
לקריאה
אז איך מקליךים מסמכים מדעיים ומתמטיים יפה?
לקריאה