חלקות לגינה האורגנית!

לומדים, מגדלים, מחלקים!

 

הגינה האורגנית שלנו חוזרת בגדול גם השנה! רוצים להשתתף בגינה ולקבל חלקה משלכם? הירשמו עכשיו להגרלה!
ההגרלה לקבלת חלקות תתקיים ב1.11.18, כ"ג בחשוון, במשרדי האגודה בנוכחות יו״ר האגודה, מנכ"ל האגודה ופרויקטור הגינה - שחר אקדמן.

לחצו פה הרשמה להגרלת חלקה בגינה האורגנית!

**** ב 31.10 מתקיים יום עבודה בגינה שמזכה את העוזרים בסיכויי כפול לזכות.


סטודנטים שעלו בהגרלה הנוכחית והחזיקו בחלקה במהלך השנה שעברה, יוכלו להמשיך לטפח את החלקה שלהם.
לאחר ההגרלה, ישובצו תחילה הסטודנטים שהמשיכו משנה שעברה על מנת שיוכלו להמשיך לטפח את החלקה שלהם. לאחר מכן את יתר הסטודנטים שעלו בהגרלה ישובצו לחלקות הפנויות, ללא התחשבות במיקומם בהגרלה.
קבלת חלקה מותנת בתשלום 50 ש"ח דמי רצינות.
לאחר ההגרלה, יש לבצע את התשלום במזכירות האגודה לכל המאוחר עד 10.11.18, ב' בכסלו. 

במידה ולא שילמו, זכות החלקה תעבור אוטומטית לסטודנט הראשון שנמצא ברשימת ההמתנה.

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות לשחר קדמן, פרויקטור הגינה, במייל gina@hafakulta.org
*חלקות יחולקו אך ורק לחברי אגודה.
אנו ממליצים להצטרף לקבוצת פייסבוק של הגינה האורגנית, להתרשם מהידע המקצועי הרב שיש בה, לחלוק ולקבל מהחברים זרעים ושתילים ולהישאר מעודכנים.
לעתים מתפנות חלקות במהלך השנה וניתן לבקש לקבלן.

15271979_10154724040028704_7533988384845322009_o.jpg

 

תקנון הגינה האורגנית - תשע"ט

**מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים כאחד.

 

נוגע לכל סטודנט חבר אגודה, עובדי הפקולטה ואנשי הסגל המעוניינים להיות אחראים על חלקה בגינה האורגנית.

1.ההגרלה בעבור חלקה בגינה האורגנית תערך בתאריך ה 01.11.2018 ומגדל אשר לא יעלה בהגרלה יצטרך לפנות את החלקה שלו למגדל חדש עד ה 5.11.18.

2. תשמר הזכות למגדל נוכחי אשר יעלה בהגרלה לחלקה להמשיך לגדל בחלקה שלו.

3. יתקיים אירוע פתיחת שנה בגינה ב31.10.2018, בו כל מי שיתן יד לשיקום הגינה טרם פתיחת ההרשמה לחלקות יקבל יתרון בהגרלה- סיכוייו לזכות יגדלו ע"י ששמו יוכנס פעמיים להגרלה.

4. כל מגדל שירצה לגדל בחלקה יצטרך לשלם דמי רצינות סמליים בסכום של 50 ש"ח לשנה, לטובת ציוד, תחזוקה, אביזרי גינה וטיפוחה. את התשלום יש לשלם במזכירות האגודה לכל המאוחר עד -10.11.2018.

בנוסף, יש להפקיד 50 ש"ח נוספים לפיקדון שיוחזר בסיום ראוי של גידול בגינה- כלומר פינוי החלקה כנדרש ע"פ התקנון. במידה והחוזה מסתיים לאחר שלא עמד בדרישות התקנון לא יקבל את סכום הפיקדון.

5. כל סטודנט חבר אגודה/ איש סגל/ עובד הפקולטה מגדל בחלקה שלו בלבד.

6. אין לאפשר לצמחי החלקה לפלוש החוצה מהחלקה (מפריע למעבר תקין בין החלקות)  ובוודאי שלא לפלוש לחלקה שכנה!

7. השטח שבין החלקות, "המעבר" "שביל", נמצא תחת אחריות המגדלים החולקים גבול עמו. מגדל החולק את גבול חלקתו עם מעבר כלשהו מחויב לתחזק גם אותו ולמנוע בו גדילת עשביה.

8. קטיף ייעשה מהחלקה הפרטית של המגדל בלבד על ידיו או על ידי מי שאושר לו מטעם המגדל (פרט לחלקה הציבורית שמיועדת לרווחת הכלל).

9. המגדל רשאי לטפל בחלקה שלו כראות עיניו אך חלה עליו חובת איסור הזנחה- הגינה מייצגת את הפקולטה, את אגודת הסטודנטים, הדיקנט ואת שאר המגדלים מסביב!
מומלץ לבקר פעם בשבוע ולתחזק (עישוב החלקה, עישוב בין החלקות, גיזום, קטיף, ניקוי).

10. אין לרסס ו/או לשים חומרים כלשהם בגינה! מגדל שלא יישם את הסעיף יאבד את חלקתו לאלתר. במידה ויש רצון להוסיף חומר זר לגינה- יש לפנות לפרויקטור.

11. לכל מגדל 2 התראות בנוגע לתחזוקת חלקתו והתנהלותו בגינה. אם לאחר 2 התראות (רצופות, שביניהן מרווח של שבוע) מגדל לא יראה סימני התייחסות לחלקה בפועל- יאבד את החלקה. אם ישנה בעיה להגיע לחלקה במהלך 2 ההתראות, חובה על המגדל ליידע על כך טרם קבלת ההתראה השניה. שבוע לאחר קבלת ההתראה השניה על המגדל לפנות את החלקה (לקבלת הפיקדון) או לטפל בה באותו שבוע ולהודיע כי עשה זאת, ובכך יוכל להמשיך לטפל בחלקה לפי התקנון. במידה ויאבד את החלקה, היא תעבור לבא הנמצא ברשימת ההמתנה.

12. אין לגדל עצים בחלקה אלא רק תבלינים וחד-שנתיים.

13. את הפסולת יש להשליך במקום המיועד בלבד- שקי ג'מבו לבנים/שקי "באלה" הנמצאים ליד המחסן. את הפסולת יש לחתוך עד לגודל המתאים להכנסתה לשק. סילוק פסולת שלא למקום המיועד תגרור התראה ו/או הפסקת חברות מידית.

14. על כל שינוי בבעלות החלקה יש ליידע את הפרויקטור.

15. כל אדם הרוצה (ורשאי) לגדל בחלקה חייב לספק פרטי התקשרות (מספר טלפון וכתובת מייל) לפרויקטור.

16. ציוד הגינה נועד לתחזוקת הגינה בלבד. אין להוציאו משטח הגינה ללא אישור מפורש בכתב מפרויקטור הגינה.

17. שתילת צמחי תבלין שתלטניים דורשת הכוונה ואישור (רוזמרין, לבנדר, נענע, אפונה, שעועית, דלועיים למיניהם [דוגמת דלעת, מלפפון, קישוא, אבטיח ומלון]  ו/או כל צמח אחר שיש לגביו ספק)- יש לפנות לפרויקטור שינחה לגדל אותם בהיקף הגינה ולא בתוך החלקות. במידה ואושר לגדל בתוך החלקות- יש להימנע מפלישה אל מחוץ לחלקה המוגדרת.

18. אי שיתוף פעולה עם פרויקטור הגינה ו/או אי ציות לתקנון יגררו הפסקת חברות לאלתר ובאופן מיידי, ללא תהליך "2 ההתראות" שצוין בסעיף 11. הפסקת החברות כתוצאה מאחד מהגורמים המצוינים נתונה לשיקולו של הפרויקטור בכל עת.

19. באמצע יוני (סיום שנת הלימודים): תישלח הודעה לכלל המגדלים בה יתבקשו לעדכן מי מהם מתכוון להמשיך לגדל גם בתקופת המבחנים.  

 

מי שבוחר לפנות את חלקתו יידרש לעשות זאת תוך עמידה בדרישות התקנון אחרת לא יקבל את סכום הפיקדון.

 

 

 
 
רכז/ת מחלקת תרבות!
לקריאה
מתעניינת בעשייה פמיניסטית? זקוקה או זקוק לסיוע לאחר פגיעה מינית? אתה אבא טרי או אמא טרייה ולא בטוח מה זכויותיך? את מרגישה לא בטוחה בקמפוס? נתקלת באפלייה על רקע מגדרי? מחפשת פלטפורמה ליוזמה חדשה? מחלקת שוו"ה כאן בשבילך!
לקריאה
גם לכם מגיעות הטבות!
לקריאה
כואב לכם הראש כבר מכל הבירוקרטיות?!
לקריאה