יריד מעורבות חברתית

מרגישים שהלימודים לא מספקים לכם את כל הצ'אקרות? מחפשים משהו משמעותי לשנה הקרובה? אתם במקום הנכון:)

רוצים להכניס משמעות מיוחדת לשנה הזו? חיפשתם מקום להתנדב אבל לא מצאתם את האחד? במיוחד בשבילכם הבאנו את העמותות הכי שוות שיאפשרו לכם לעשות דברים מדהימים תוך כדי השנה הזו. ומה אם אין לכם זמן להתנדב? אל דאגה, יש דרכים נוספות לקחת חלק ממשהו גדול יותר, כמו למשל לצרוך בצורה אחרת. הזמנו ליריד עסקים חברתיים שילמדו אותנו איך ניתן לרכוש דברים בצורה שתהפוך את העולם שלנו ליפה יותר. סקרנים? כל הטוב הזה יחכה לכם ב12:00-12:30 וב14:00-14:30

נפגש בפורום!

הוספה ליומן
אנחנו נרגשות לפתוח את הסניף בעברית של עמותת Prowoman לקידום נשים במשק הישראלי, המקיימת תכניות המיועדות לסטודנטיות השואפות להגיע למשרות בכירות ומשפיעות במשק ובחברה הישראלית. התכנית מורכבת מכ-10 מפגשים שבועיים במהלך בסמסטר ב' בהם יתקיימו שיחות מעוררות השראה עם נשים בכירות ממגוון תחומים במשק הישראלי, סדנאות מעשיות וסיורי חוץ.
לקריאה
בהפסקות של 12:00 ו-14:00 פופקורן חינם || בירה ב-5 ש"ח מוזיקה ואווירה טובה
לקריאה
אז נכון שקורות חיים מרגיש כמו מושג מהמאה הקודמת, אך האמת היא שקורות חיים מעולים הם הדרך הטובה והיעילה ביותר להציג את עצמכם\ן בפני מסה גדולה של מעסיקים פוטנציאליים (יחד עם לינקדאין פעיל, כמובן).
לקריאה
בית המדרש הבין-דתי בקמפוס הר הצופים יוצא לדרך ומחפש מנחים/מנחות מגניבים/מגניבות, רגישים/רגישות, שידעו להעביר קבוצה תהליך עמוק של הכרות עם העצמי ועם האחר, בעזרת טקסטים מקודשים לשלושת הדתות. נוסף למנחות,דרוש/ב מתרגם/ת ערבית-עברית/ עברית-ערבית, בעל-פה ובכתב.
לקריאה