שישי ירושלמי- סיור מאבקים חברתיים בקטמונים- תושבים משנים מציאות

סיור בשכונת הקטמונים בעקבות מאבקים חברתיים וסביבתיים, יוגה ופיקניק צהריים

שישי ירושלמי-

אגודת הסטודנטים, בשיתוף הועדים החוגיים של גיאוגרפיה, סוציולוגיה אנתרופולגיה, עבודה סוציאלית ומדעי הסביבה, מזמינים אתכם לבוקר ירושלמי-

הקטמונים היא ששכונה למודת מאבקים ושינויים. בסיור נשמע על פארק המסילה, עמק הצבאים, תנועת האוהלים, סיפורו של הבותק'ה ואיך קיפוד מת והסרט "up" קשורים לכל זה... נסיים בפיקניק ויוגה. 

הסיור יודרך על ידי יוסי סעידוב, פעיל חברתי מקומי וממייסדי ארגון 15 דקות.

נפגשים בגינה הקהילתית מעגלי יבנה, רחוב מעגלי יבנה 114 בשעה 10:30, סיום משוער 14:00.

הסעה מהר הצופים תצא בהתאם לביקוש.

הסיור חינם אך מותנה בהרשמה מראש עד ליום רביעי ה-15.11.17

מספר המקומות מוגבל. יש להירשם כאן

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות ל:kampusyarok@aguda.org.il

 

הוספה ליומן
אנחנו נרגשות לפתוח את הסניף בעברית של עמותת Prowoman לקידום נשים במשק הישראלי, המקיימת תכניות המיועדות לסטודנטיות השואפות להגיע למשרות בכירות ומשפיעות במשק ובחברה הישראלית. התכנית מורכבת מכ-10 מפגשים שבועיים במהלך בסמסטר ב' בהם יתקיימו שיחות מעוררות השראה עם נשים בכירות ממגוון תחומים במשק הישראלי, סדנאות מעשיות וסיורי חוץ.
לקריאה
בהפסקות של 12:00 ו-14:00 פופקורן חינם || בירה ב-5 ש"ח מוזיקה ואווירה טובה
לקריאה
אז נכון שקורות חיים מרגיש כמו מושג מהמאה הקודמת, אך האמת היא שקורות חיים מעולים הם הדרך הטובה והיעילה ביותר להציג את עצמכם\ן בפני מסה גדולה של מעסיקים פוטנציאליים (יחד עם לינקדאין פעיל, כמובן).
לקריאה
בית המדרש הבין-דתי בקמפוס הר הצופים יוצא לדרך ומחפש מנחים/מנחות מגניבים/מגניבות, רגישים/רגישות, שידעו להעביר קבוצה תהליך עמוק של הכרות עם העצמי ועם האחר, בעזרת טקסטים מקודשים לשלושת הדתות. נוסף למנחות,דרוש/ב מתרגם/ת ערבית-עברית/ עברית-ערבית, בעל-פה ובכתב.
לקריאה