מרצה על הבר | 50 גוונים של כחול

 

*** על זוגות שצופים ביחד בפורנו שמעתם? ***

*** פורנו פמיניסטי יצא לכם לראות? ***

*** מה לגבי נזקי הפורנו - סגורים על ההשלכות של הצפייה בו? ***

*** ומה הן בכלל מלחמות הסקס הפמיניסטיות?***


שני | 14.1 | מייקס פלייס (רח' יפו 33)
19:00 התכנסות
19:30 תחילת ההרצאה
מחיר כרטיס: 10 ש"ח | במקום, במזומן בלבד
לחברי אגודה - הכניסה חופשית! 

אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית Hebrew University Student Union מזמינה אתכם להרצאה חווייתית המיועדת לכל מי שרוצה לחשוב לעומק על פורנו מכיוונים שונים ומפתיעים. בהרצאה נשאל מהו בעצם פורנו, ונכיר את המחנה ה"אנטי פורנוגרפי" והמחנה "האנטי אנטי פורנוגרפי" הידוע בכינויו "סקס פוזיטיב".

#  נדבר על נזקי הפורנו, על 'הסכנות' בצפייה בו ועל ההשלכות שלו עלינו, הצופים בו, תוך מתן דוגמאות של פניות בני הנוער ל"דלת פתוחה" ולא נוותר על הצצה על מה שקורה בתעשיית הפורנו.

#  נבחן את הפורנו כפלטפורמה לשינוי חברתי, איך מייצרים היום פורנו שונה? גם מבחינת התעשייה, וגם מבחינת התכנים, תוך דיון על תעשיית הפורנו הפמיניסטי. 

#  לסיום, נביט על התחום דרך העיניים של זוגות הצופים יחד בפורנו - למה הם בכלל עושים את זה? מה זה נותן להם? מהי המורכבות הכרוכה בזה ועל יחסי הכוחות בין בני הזוג במהלך הצפייה המשותפת.


 על המרצה:
סיון היא עובדת סוציאלית בעלת תואר שני בהתמחות הילד והמשפחה ובעלת ניסיון רב בהדרכה, מחקר וייעוץ בנושא מיניות וזוגיות לבני/ות נוער וצעירים/ות. כיום היא מתמחה בסקסולוגיה ומרכזת את סניף "דלת פתוחה" באר שבע ("דלת פתוחה" היא מרכז ייעוץ לבני נוער בכל הקשור לאהבה, זוגיות ומיניות).
סיון מנחת סדנאות לבני נוער וצעירים מזה 4 שנים. במסגרת התואר השני, היא חקרה מיניות ופורנוגרפיה.
בהרצאה זו, היא משלבת ידע רב במחקר על מיניות, עם נקודת מבט מרתקת על פורנו, סקס והחיים בכלל, כל זאת עם פתיחות וחיוך גדול.

הוספה ליומן
חורשים בפנאן, בשקט ועם הטבות שוות- בכל רחבי העיר!
לקריאה