שבוע הגאווה בפקולטה!

שבוע הגאוה מגיע לפקולטה! 

אירועי שבוע הגאווה מגיעים אלינו לקמפוס ואגודת הסטודנטים בשיתוף האחווה הגאה בפקולטה לחקלאות מזמינות אתכם להצטרף אלינו לשבוע שכולו הכלה, הבנה, גיוון ולמידה על האחר. בנוסף למצעד הגאווה שמתקיים ברחובות, הפעם הראשונה בהיסטוריה, תכננו לכם מגוון רחב של פעילויות הקשורות בנושא שבוע הגאווה.

 

רביעירוק

במהלך ההפסקה הפעילה של רביעירוק, 20.06, ז' בתמוז נקיים מספר אירועים.
האירוע המרכזי יהיה Tie Dye - צביעת חולצות בצבעי הקשת! אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף אלינו ולהביא בגדים לבנים מהבית לאירוע!

מה עוד מצפה לכם? שאלון נושא פרסים, שיערות סבתא צבעוניות, דוכן הכה את המומחה של עמותת חושן, בירה ומוזיקה!
בנוסף, נתכנס כולנו להכנת דגל גאווה ע-נ-ק!

 

 

חושן על הבר

חוש"ן (חינוך ושינוי) הוא מרכז החינוך וההסברה של קהילת הלהט"ב בישראל. בחוש"ן חברים כ-300 מתנדבים להט"בים הנפגשים מדי שנה עם אלפי בני נוער בכל רחבי הארץ, ומאפשרים להם היכרות ישירה ובלתי אמצעית עם הקהילה הגאה. חוש"ן מאמין כי החינוך של בני הנוער לקבלת השונה והאחר הוא הדרך לשינוי חברתי אמיתי.

ב-12.06, כ"ט בסיון מרכז חוש"ן יגיעו אלינו לפעילות "סיפור אישי". בפעילות זו נפגשים חברי חוש"ן מזהויות שונות המייצגים מגזרים שונים של קהילת הלהט"ב, ומספרים לקהל את סיפור חייהם האישי כלהט"בים בישראל. האלמנט המרכזי בפעילות הוא גילוי הלב שבו מספרים המתנדבים לקהל על ההתמודדות עם גילוי הזהות המינית, הלבטים האישיים וההחלטה לצאת מהארון. חלק ניכר מהפעילות מוקדש גם לדיון בלתי-אמצעי ונטול סטריאוטיפים עם הקהל, המאפשר לרובם בפעם הראשונה הזדמנות לשאול שאלות בנושאים שבדרך כלל נחשבים לטאבו, או לא פוליטיקלי-קורקט.
 

המפגש יתקיים בשעה 21:30 בפאב הטפטפת, ב-12.06, יום ג' כ"ט בסיון.

לפרטים נוספים היכנסו: https://www.facebook.com/events/191131545052562/

 

לסביהונסט

לסביהונסט הוא מופע שירים ומערכונים מקוריים על נשים שאוהבות נשים (ולא רק לנשים!). הצצה גדושה בהומור עצמי אל תוך מערכות היחסים שבינה לבינה - מהנשיקה הראשונה דרך המפגשים המקריים עם האקסית (ועם האקסית שלה) ועד האהבה האינסופית. וסופה. והקאמבק. וסופה הסופי. ורק עוד לילה אחד.
סיפורים אמתיים מהחיים שלנו מעובדים לתיאטרון שייקספירי בפיתה.
ערב שיגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם שואלים "אז מי פה הגבר ומי האישה?" 
 

ההופעה תתקיים ביום ד', 13.06, ל' בסיון בשעה 22:00 בפאב הטפטפת.

לפרטים נוספים היכנסו: https://www.facebook.com/events/452760715182165/

 

הוספה ליומן
רכז/ת מחלקת תרבות!
לקריאה
מתעניינת בעשייה פמיניסטית? זקוקה או זקוק לסיוע לאחר פגיעה מינית? אתה אבא טרי או אמא טרייה ולא בטוח מה זכויותיך? את מרגישה לא בטוחה בקמפוס? נתקלת באפלייה על רקע מגדרי? מחפשת פלטפורמה ליוזמה חדשה? מחלקת שוו"ה כאן בשבילך!
לקריאה
גם לכם מגיעות הטבות!
לקריאה
כואב לכם הראש כבר מכל הבירוקרטיות?!
לקריאה