פורום אוניברסיטאי למניעת וטיפול בהטרדות מיניות

קולכן/ם חשוב וזה הזמן להשמיע אותו!

האוניברסיטה העברית, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים, מזמינה אתכן.ם להשתתף בפורום למניעה וטיפול בהטרדות מיניות ואלימות מינית באוניברסיטה.
יחד עם ארגונים נוספים ואיתכם הסטודנטים.יות, נדון בבעיות ובמענים הקיימים כדי להמשיך ולפעול יחדיו.

במהלך הפורום נציג את המצב הקיים והמענים הקיימים, אבל בעיקר נשמע אתכן.ם. 

בפורום ישתתפו נציבות האוניברסיטה להטרדה מינית, היועצת המשפטית של האוניברסיטה עברית, אגודת הסטודנטים, פמלי"ה م م ت ت جתא ירושלמיות וארגונים נוספים. 

ביום ג ה29.5 זו תהיה ההזדמנות שלכם להשפיע ולקדם מרחב בטוח עבור סטודנטים וסטודנטיות מהטרדות מיניוץ. באולם וילה שליד הסנאט בשעה 12 וחצי מתכנס הפורום החודשי למניעה וטיפול בהטרדות מיניות. הכניסה חופשית וכל מי שמאמין/ה ביכולת שלנו לייצר מציאות אחרת מוזמן/ת להגיע.

*רוצים/ות להעביר נושאים להעלות לפורום, כתבו ל- with_u@aguda.org.il

לפרטים נוספים ושאלות, מוזמנים לפנות לדניאל, רכזת לטיפול בהטרדות מיניות של האגודה

נייד: 052-6395233

מייל: with_u@aguda.org.il

דניאל פה גם כדי ללוות ולסייע לסטודנטים וסטודנטיות אשר חוו פגיעה או הטרדה מינית, באופן דיסקרטי לחלוטין. בין אם את\ה מעוניינ\ת בליווי נפשי או בליווי הקשור בלימודים, בין אם את\ה מחפש\ת רק אוזן קשבת או מישהי שתלווה אותך דרך כל שלבי הגשת התלונה.

 

אתר האוניברסיטה למניעת הטרדות מיניות- קישור

הוספה ליומן
רכזת למניעה וטיפול בהטרדות מיניות של האגודה כאן בשבילך. הפנייה לאחראית מניעת הטרדות של האגודה אינה מחייבת את המתלוננת לחשוף את זהותה או לנקוט באמצעי משמעת. סתיו: 052-6395233
לקריאה
רוצים לעשות יותר ומעבר לסילבוס השיעור וחומרי הקריאה? חושבים להתנדב במהלך הסמסטר אבל חוששים להתחייב להתנדבות קבועה? מברוק מחפשים אתכם!
לקריאה