רוצים מרתון?

לא הקשבתם? לא הבנתם? לא נורא! במהלך כל סמסטר ובעיקר בסופו, מארגנת האגודה קבוצות-לימוד קטנות לחזרה מרוכזת על חומר הקורס על ידי מתרגל. קבוצות לימוד אלו נקראות: קורסי עזר, מרתונים וספרינט.
מה ההבדל ביניהם ואיך ניתן לפתוח כל קבוצה? כל הפרטים כאן.

 

קורסי עזר

מותאמים לסילבוס הרלוונטי, ומלווים את הסטודנט לאורך הסמסטר החל מהשבוע הרביעי לפתיחת הסמסטר. החומר הנלמד יכלול חזרה על מה שנלמד בכיתה, וחיזוק הנושאים הקשים. הקורסים נועדו לעזור לכם להישאר בקצב של המרצה תוך מתן כלים להבנה טובה ויסודית של החומר.

 

מרתונים

נפתחים בסמוך לתקופת המבחנים ובמהלכה, המתכונת היא מפגשים דו שבועיים או חד שבועיים של שעתיים עד שלוש שעות במפגש עם אחד מהמורים המעולים שלנו. המרתונים כוללים חזרה על החומר בצמוד לסילבוס, מתן דגשים על החומר חשוב (או יותר נכון שהמורה אוהב לשאול עליו), תרגול מבחנים ושאלות כך שתגיעו סופר מוכנים למבחן.

 

ספרינט

הינה תוכנית למי שיודע את החומר היטב ורוצה רק לבוא לפתור הרבה מבחנים בקצב טוב תוך כדי שיפור שיטת העבודה השמת דגשים על נקודות חשובות ופיתוח מיומנויות ספציפיות לפתירת המבחן כך ששום דבר לא יוכל להפתיע אתכם!

 

דגשים חשובים

  1. קורסי העזר המרתונים וספרינט נפתחים בכל סמסטר על פי ביקוש.
  2. ההרשמה היא בשיטת כל הקודם זוכה.
  3. בקורסים עם ביקוש גבוה יפתחו מספר קבוצות על מנת לאפשר לכל מי שרוצה להירשם.
  4. מספר הסטודנטים המינימאלי לפתיחת מרתון או קורס עזר הוא 12 סטודנטים.
  5. יולדות, אבלים ומשרתי מילואים זוכים להטבות בהשתתפות בכל השירותים הנ"ל.

 

רכזת מרתונים: נועם משעלי

מייל:  maratons@hafakulta.org

 

רכז/ת מחלקת תרבות!
לקריאה
מתעניינת בעשייה פמיניסטית? זקוקה או זקוק לסיוע לאחר פגיעה מינית? אתה אבא טרי או אמא טרייה ולא בטוח מה זכויותיך? את מרגישה לא בטוחה בקמפוס? נתקלת באפלייה על רקע מגדרי? מחפשת פלטפורמה ליוזמה חדשה? מחלקת שוו"ה כאן בשבילך!
לקריאה
גם לכם מגיעות הטבות!
לקריאה
כואב לכם הראש כבר מכל הבירוקרטיות?!
לקריאה