מעדכנים את הרב קו בקמפוס

סתם משהו שכתוב כאן

סטודנט? מגיעה לך הנחה של 33% ברב-קו!
לכל סטודנט בעל כרטיס רב-קו מגיעה הנחה של 33% על ידי עידכון סטטוס סטודנט.

ניתן לעדכון סטטוס ברב-קו גם מהקמפוס (בעל צ'יפ בלבד!!)!! כדי לעדכן את הרב-קו לסטטוס סטודנט יש להכין מראש: אישור לימודים + תצלום ת"ז + רב קו

פרטים נוספים בדבר עדכון הרב-קו:

 

אז איך מעדכנים סטטוס סטודנט?

ישנן כמה דרכים:

 

סמארטפון

סמארטפונים תומכי NFC - מורידים את אפליקציה הרב-קו ומעדכנים ע"י הצמדת הכרטיס לגב הנייד.

 

בספריה

קוראי כרטיסים בספריה. יש ליצור שם משתמש באתר רב-קו להכניס את הכרטיס לקורא ולפעול בהתאם להוראות האתר.
פרטים נוספים באתר רב-קו https://ravkavonline.co.il/he/

 

באגודה

יריד פתיחת שנה של האגודה יש לכם כרטיס ללא צ'יפ? אל דאגה! בתחילת השנה תהיה עמדת רב-קו בה יהיו מעטפות להשארת הכרטיס וקבלתו יום למחרת (יש להכין אישור לימודים + תצלום ת"ז + רב קו).

 

עמדות רב-קו

עמדות רב-קו. לא בא לכם לבוא לקמפוס? אין לכם צ'יפ? ניתן לעדכן סטטוס סטודנט גם בעמדות הרב קו. שימו לב! יש להצטייד באישור לימודים, תעודת זהות וכרטיס סטודנט (בעמדות אגד אין צורך בכרטיס סטודנט מספיק רק ת"ז). 

הנפקה

אין לכם כרטיס? להלן רשימת מקומות בהם ניתן להנפיק כרטיס רב-קו. מומלץ למלא טופס הרשמה במעוד מועד.

רכישת מנוי ישנו פרופיל סטודנט "מורחב", המקנה הנחה של 50% בכל הנסיעות בתח"צ. ניתן לקבל פרופיל 50% הנחה רק לסטודנטים שרכשו מנוי סמסטריאלי או שנתי את הרכישה ניתן לעשות דרך האתר
חוזה חופשי סמסטריאלי - תקף לתקופת הסמסטר. קיימים חוזים נפרדים עבור סמסטר א' וסמסטר ב'.
חוזה חופשי שנתי - תקף לכל שנת הלימודים. -ניתן לבצע רכישת מנוי, להביא בתחילת שנה את האישור של הרכישה ולצרפו למעטפה עם הרב-קו לצורך עידכון סטטוס+עדכון מנוי.

**רק סטודנטים שנה ב' ומעלה יכולים לבצע את הרכישה מהאתר ללא צורך בהגעה לעמדת רב-קו. אנו ממליצים בחום לכל הסטודנטים משנה ב' ומעלה להשתמש באחת מהאופציות הנ'ל ולא להגיע לעמדות הרב קו. בנוסף אנו ממליצים לכם לפנות לאתר רב קו אונליין , שם תמצאו הסברים מפורטים לאפליקציה ולאתר.

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על איך בחנים אמורים להתנהל
לקריאה
על Black Friday בטוח שמעתם. אבל האם שמעת גם על "יום ללא קניות"?
לקריאה
אנחנו מזמינות אתכם ואתכן להצטרף לפעילות בתחום האוכלוסיות בקמפוס הר הצופים ולפעול לרווחת הסטודנטים והסטודנטיות יוצאי אתיופיה וסטודנטים וסטודנטיות מהחברה החרדית בשתי מלגות שוות במיוחד!
לקריאה
בזכות המנגנונים השונים שהמאגר יאפשר נוכל למנוע את ההפרות העתידיות שיקרו עוד לפני שהסטודנטים נפגעים, נדע לאתר הפרות אקדמיות ולפעול בשלושת הרבדים (חוג, פקולטה, רקטור) כדי לטפל בבעיות שעלו וגם לפתור בעיות מגמתיות בכלל הפקולטה או החוג.
לקריאה