עורך דין בקמפוס!

כבר לא צריך להתרוצץ ולרדוף אחרי שירותים בירוקרטיים (ולשלם עליהם לא מעט כסף!), האגודה מביאה אותם לקמפוס בשבילכם.

כחלק משירותי האגודה, אנחנו מציעים לחברי אגודה להגיע לייעוץ אצל עורך הדין בחינם. העורך דין מייעץ במספר תחומים כגון תעסוקה ודיור וחותם על טפסי הארנונה כמובן (הטפסים כבר יהיו אצלו - רק תגיעו). קישור למידע על הארנונה ולטופס נמצא בתחתית העמוד. לקבלת שירות זה יש להגיע עם תעודת מזהה, השירות מותנה בהצגת מדבקת אגודה בתוקף.

עדכונים חשובים!

**בתאריך ה5.11 לא יגיע עורך דין להר הצופים וגבעת רם.

** בשבוע של ה-10.11 בו מתקיימים ירידי הבירוקרטיה יגיע העו"ד להר הצופים ב11.11 יום שני (ולא ביום שלישי) בשעות היריד בין 10:00-14:00 , והעו"ד יגיע לגבעת רם ב13.11 יום רביעי ליריד הבירוקרטיה בין 10:00-14:00 לכל הפרטים על יריד הבירוקרטיה תכנסו: https://www.aguda.org.il/article/55

 

שעות ההגעה הקבועות של עורכי הדין לקמפוסים:

 

שעות ההגעה הקבועות של עורכי הדין לקמפוסים:

הר הצופים: ימי ג' בין השעות 10:00 - 11:50

עין כרם: ימי ג' בין השעות 12:30 - 13:30

גבעת רם: ימי ג' בין השעות 14:00 - 15:00 

 

תצהיר עורך דין לדוגמא

דפי תצהיר יהיו אצל עורך הדין, אין צורך להביא אותם איתכם

לקריאה
#טרמפאגודה הוא פרויקט חברתי שנועד להקל על סטודנטים את ההגעה לקמפוס ולצמצם במידת מה את העומס על התחבורה הציבורית בעיר באמצעות פרויקט תחבורה פרטית שיתופית. פרויקט זה בא לצמצם בנוסף את כמות הרכבים הפרטיים שנוסעים גם ככה על הכביש ובהם הנהג בלבד. במסגרת הפרויקט, זוכים סטודנטים בקמפוסים הר הצופים, ספרא ועין כרם בתו חנייה לשנת הלימודים כולה (כולל תקופות מבחנים) בתמורה לסיוע לסטודנטים אחרים בהגעה לקמפוס ו/או ממנו.
לקריאה
לקריאה