המעונות - המדריך המלא

כל מה שתמיד רציתם לדעת על המעונות, ואף פעם לא העזתם לשאול...

הפקולטה לחקלאות מציעה מספר רב של מיטות במעונות הסטודנטים,  אשר פרוסים בתוך הקמפוס שלנו ברחובות.
אנחנו פועלים ליצירת חיי הווי ותרבות במעונות, לצד מאבק במחירי המעונות הגבוהים.

לכתבה בערוץ 2 אודות מאבק האגודה במעונות לחצו כאן
נתקלתם בבעיה במעונות? ניתן לפתוח תקלה באתר המעונות - https://dorms.huji.ac.il/ , או לדווח בעמודת צור קשר בתפריט הראשי.

 

 

תקנון 

 

תקנון המעונות מיועד לסייע לכם, ציבור הסטודנטים, לנהל אורח חיים הרמוני, ולאפשר תנאי מגורים איכותיים בזמן לימודיכם באוניברסיטה העברית. החיים המשותפים של ציבור סטודנטים רחב והטרוגני מאד מבחינה חברתית ותרבותית, הם משימה מורכבת ,מאתגרת ומעניינת. הרוח הכללית הנושבת בתקנון זה היא רוח של הרמוניה והבנה בין תרבותית. המטרה המרכזית היא לאפשר להגשים את שאיפותיכם האקדמיות והמקצועיות ולנהל את חייכם בתוך מסגרת מאפשרת למידה. הגשמת מטרה זו תלויה רבות בשיתוף פעולה מלא מצדכם. ככל שתקפידו למלא אחר התקנות והכללים ולשמור על הזכויות והחובות ועל כבוד הזולת, על תרבותו ועל ערכיו כך יקל על כולנו להשיג את המטרה.

כנסו לעיון בתקנון המעונות 2021-2022 

כניסת רכבים למעונות

דיירי מעונות בעלי רכב הרשום על שמם זכאים לתו חנייה חינם בשטח המעונות.

מי שאינו דייר במעונות, או דייר שרכבו לא רשום על שמו, הכניסה עם רכב מותרת באישור כניסה חד פעמי הניתן ממחלקת הביטחון בטלפון  08-9489290.

 

עזיבה

סטודנט המבקש לעזוב את המעון (הפסקת הסכם המגורים הקיים) עד לתאריך 5.1 בכל שנה, צריך להודיע על כך לפחות חודש לפני תאריך העזיבה המבוקש (המועד האחרון להודעה זו הוא ה- 4.1 בכל שנה) דרך אתר המעונות (בחודש זה הוא יוכל להמשיך להתגורר במעונות). לאחר עזיבתו הוא יחויב בשכר דירה של שבוע נוסף (בשבוע זה הוא לא יוכל להתגורר במעונות).

 *סטודנט המבקש לעזוב את המעון לאחר תאריך זה (1.5 בכל שנה) או במקרים חריגים במהלך השנה, יגיש בקשה באתר המעונות אל ועדת שכר הדירה.

לעיון במידע וטופס הפנייה לוועדת שכר דירה

 

 

בקשות העברה

סטודנטים יכולים לפנות להנהלת המעונות ולבקש לעבור למעון אחר מזה שהוקצה להם. הנהלת המעונות תעשה כל מאמץ על מנת להיענות לבקשות אלו. ההעברות תתבצענה על בסיס מקום פנוי ועל פי סדר עדיפויות הלוקח בחשבון את דחיפות ההעברה ואת מועד הגשת הבקשה. הנהלת המעונות אינה מתחייבת לאשר כל בקשת העברה מכל סיבה שהיא.

 

תעריפי שכ"ד במעונות

תעריף שכ"ד בכל המעונות, כולל צריכות ואינו כולל ארנונה.

בכפר הסטודנטים התעריף אינו כולל צריכות וארנונה.

 

ההנאות הקטנות שבין הבחינות
לקריאה
לקריאה
בואו לבחור את הגב שלכם ושלכן בקמפוס!
לקריאה