בחירות השלמה 2019

הזדמנות לעשות משהו משמעותי ולהשפיע על החיים בקמפוס!

עדכון - רביעי 26.6:

תוצאות בחירות ההשלמה לאגודה! 
???? אזור בחירה 2 - נבחר לוועידה דניאל הירשפלד 
???? אזור בחירה 8- נבחרה לוועידה הדר יפה
???? אזור בחירה 8 - נבחרו למועצה עוז יסרוב ונעומי גולדמן 
ברכות לזוכים המאושרים ????

עדכון שני 24.6:

הצבעה:

הקלפי תיהיה פתוחה במזכירות האגודה בהר הצופים ב25/6 החל מהשעה 10:00 ועד השעה 14:00.

בהצלחה לכל הנציגים החדשים והמועמדים בבחירות מחר.

וועידה 

נכנסו לוועידה :

מדעי המחשב- דניאל שוורץ

הפקולטה לחקלאות- דור עגיב, עמרי ורדי ואדר מזרחי

כלכלה- נתנאל כהן

 

מחר יתקיימו בחירות לוועידה :

באזור בחירה 2- חוגים : היסטוריה של עם ישראל ויהדות זמננו (105), היסטוריה (151), בית ספר להיסטוריה - תוכנית מצטיינים(158), היסטוריה,פילוסופיה וסוציולוגיה של המדעים (142) אסלאם ומזרח תיכון (122), שפה וספרות ערבית (123), המזרח הקרוב הקדום, לשונותיו ותרבויותיו (251)

מועמדים : דניאל הירשפלד ורם אלי ברנדס

 

באזור בחירה 8- חוגים : עבודה סוציאלית(431), עבודה סוציאלית-השלמה למוסמך לבוגרי תחומים אחרים (432), נהול מלכ"רים וארגונים קהלתיים(433), לימודי מוסמך בגיל הרך(434), ניהול מלכרים ומנהיגות (939), עבודה סוציאלית וקרימינולוגיה(440), תכנית מיוחדת בעבודה סוציאלית(499), עו"ס-תוכנית משותפת(430)

מועמדים : הדר יפה ועמית חן.

 

מועצת הר הצופים

 

נכנסו למועצה :

אמריקה הלטינית - כרמל נמש

יחב"ל- רוני הוכמן

כלכלה- נטע ברונפמן

 

מחר יתקיימו בחירות למועצת הר הצופים:

באזור בחירה 8- חוגים : עבודה סוציאלית(431), עבודה סוציאלית-השלמה למוסמך לבוגרי תחומים אחרים (432), נהול מלכ"רים וארגונים קהלתיים(433), לימודי מוסמך בגיל הרך(434), ניהול מלכרים ומנהיגות (939), עבודה סוציאלית וקרימינולוגיה(440), תכנית מיוחדת בעבודה סוציאלית(499), עו"ס-תוכנית משותפת(430)

מועמדים : עמית חן, נועמי גולדמן ועוז איסרוב

~~~~~~~~~~~~~~~

 

**עדכון! נפתחו עוד שני מקומות להגשת מועמדות בחוגים פילוסופיה וכלכלה!**

ביום ג', 25.06, יערכו בחירות השלמה למועצות בקמפוסים, ולועידת האגודה.
בחירות השלמה מתקיימות בחוגים שבהם אין נציגים, או בחוגים בהם יש מקום לנציגים נוספים עבור מועצת הסטודנטים.

כדי להבין מה אנחנו בוחרים, נבין קודם את מבנה האגודה בקצרה

מבנה האגודה

אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים בארבעת הקמפוסים של האונ' (הר הצופים, גבעת רם, עין כרם, והפקולטה לחקלאות ברחובות(.

האגודה מורכבת מ:

דרג נבחר – המתווה את מדיניות האגודה.

דרג מקצועי - מוציא לפועל את החלטות הדרג הנבחר.

דרג נבחר

הדרג הנבחר מורכב מועידה רוחבית וממועצה קמפוסית.

הועידה הרוחבית – מורכבת מ-44 נציגים מכלל הקמפוסים – כאשר המושבים מתקבלים ע"פ אזורי הצבעה. הועידה אחראית על המדיניות הרוחבית – חוצת קמפוסים. בנוסף, הועידה היא זו שבוחרת את היו"ר הכללי של האגודה!

מועצת הקמפוס - מורכבת מנציגי החוגים בקמפוס עצמו, ואחראית על המדיניות בתוך הקמפוס. המועצה בוחרת את היו"ר של כל קמפוס.

שני הגופים מחליטים את כל ההחלטות החשובות:

1. תקציב האגודה

2. מטרות ויעדים של האגודה

3. בחירת המאבקים שהאגודה מובילה (למשל: מאבק וטרינריה, מאבק למען מקצועות הרפואה, תחבורה ציבורית שפויה וכו'..)

4.ייצוג של הסטודנטים בועדים החוגיים והצפת בעיות מהשטח.

 

יש לכם רעיונות מהפכניים? רוצים להשפיע על ההחלטות החשובות?
זו ההזדמנות שלך לעשות משהו גדול ולהשפיע על חיי 20,000 סטודנטים
הגישו מועמדות עד יום א', 23.6. לחצו כאן להגשת מועמדות!

לכל שאלה/בעיה בנוגע לבחירות לועידה שלחו מייל ל: elections@aguda.org.il. 
לשאלות בנוגע לבחירות למועצה קמפוסית ניתן לפנות למיילים:
בגבעת רם- mancal@givatram.org 
בהר הצופים- mancal@aguda.org.il 
בעין כרם- mancal_jsms@aguda.org.il 
ברחובות-   mancal@hafakulta.org -
 

החוגים בהם יערכו בחירות ההשלמה:

לועידת האגודה
עבודה סוציאלית

מזרח תיכון

מדעי המחשב

סיעוד

רוקחות (2 מקומות )


הפקולטה לחקלאות (4 מקומות)

למועצת הר הצופים
תלמידי חו"ל

אמריקה הלטינית

עבודה סוציאלית (2 מקומות )

יחסים בינלאומיים

כלכלה

מנהל עסקים

למועצת רחובות- יתקיימו ביום ד', ה- 26.6
אגרואקולוגיה שנה א' - יש מקום לשני נציגים

מדעי הצמח שנה א' - יש מקום לעוד נציג

מדעי הצמח שנה ב' - יש מקום לעוד נציג

מלונאות שנה א' - יש מקום לנציג

מלונאות שנה ב' - יש מקום לנציג

כלכלה שנה ב' - יש מקום לנציג

קרקע ומים שנה א' - יש מקום לנציג

מדעי התזונה שנה א' - יש מקום לעוד נציג

ביוכימיה שנה א'- יש מקום לשני נציגים

ביוכימיה שנה ב'- יש מקום לנציג

תארים מתקדמים - יש מקום לעוד נציג מאסטר ולעוד נציג דוקטורט

למועצת עין כרם:

- אזור בחירה 1: חוג מדב"ר, בריאות הציבור, אפידמילוגיה  - שנה א 4 נציגים,שנה ב- 2 נציגים  שנה ג -2 נציגים ,ד-ח- נציג אחד.

-אזור בחירה 2: חוג צמרת- שנה א- 2 נציגים, שנה ג- 2 נציגים, שנים ה-ז- נציג אחד.

- אזור בחירה 3 :חוג לרוקחות- שנה א, ג,ד- 2 נציגים, שנה ב,ה-ז- נציג אחד.

- אזור בחירה 4- חוג ריפוי בעיסוק וניהול מערכת בריאות- שנה ב- 2 נציגים, שנה א, ג-ז- נציג אחד.

-אזור בחירה 5- חוג לסיעוד- שנה ג,ד- 3 נציגים, שנה ב- 2 נציגים, שנה א, ה,ו- נציג אחד.

- אזור בחירה 6- חוג לרפואת שיניים- שנה א-2 נציגים, שנה ה- נציג אחד,שנה ג- נציג אחד 

-אזור בחירה 7 חוג רפואה- שנה א,ה,ו- שני נציגים שנה ב- נציג אחד

למועצת גבעת רם (י. ספרא):
שנה ב +ג מדמ"ח
שנה א+ ב+ ג הנדסה
כימיה שנה א + ב
מדעי הסביבה
מתמטיקה שנה א +ג
פיסיקה שנה א + ג'
ביולוגיה חישובית
תארים מתקדמים (2 מקומות )

 

 

חורשים בפנאן, בשקט ועם הטבות שוות- בכל רחבי העיר!
לקריאה