יריד קריירה 2019

 

מתלבטים מה לעשות לאחר התואר? מחפשים עבודה בתחום?

הגיע הזמן שתפסיקו לחפש!

החברות המובילות בשוק, מגיעות עד אליכם ודואגות שתמצאו עבודה, גם לאחר התואר. 

 

הכינו את קורות החיים שלכם, כי בתאריך ה- 22.05, יריד הקריירה שלנו יגיע להפסקה הפעילה של רביעירוק!

 

מי מגיע?

 

אסם

אסם, הינה חברת המזון המובילה בענף המזון בישראל ונמצאת תחת בעלות נסטלה - חברות המזון הגדולה בעולם. קבוצת אסם מונה כ- 4500 עובדים וכוללת את החברות הבנות - צבר, טבעול, בנז'ור, גלידות נסטלה, מטרנה, את החטיבה הקולינרית וחטיבת החטיפים, המשקאות המאפה ודגני הבוקר. קבוצת אסם היא היצרנית של המותגים המובילים בישראל: במבה, ביסלי, אפרופו, קטשופ אסם, שקדי מרק, פסטה אסם, עוגת הבית, ערגליות, לחמית ועוד. לקבוצה 9 מפעלים ברחבי הארץ, בנוסף למפעילים ברחבי העולם, המייצרים לישראלים. מטה הקבוצה והמרכז הלוגיסטי נמצא בפארק התעשיה 'חבל מודיעין' שנמצא סמוך לעיר שהם.

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר אסם

 

יוניליוור

יוניליוור ישראל, נמנית בין החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה. יוניליוור מייצרת ומשווקת מוצרים בתחום המזון, הטיפוח האישי וטיפוח הבית, כאשר מותגיה נמצאים כמעט בכל בית בישראל. יוניליוור ישראל, משווקת מגוון של מותגים מוכרים ואהובים בתחום המזון, כגון: תלמה, קנור, קליק, בייגל בייגל, בלו-בנד, מזולה, ליפטון, הלמנס, אפיכל, 778 ועוד; ובתחום הטיפוח האישי וטיפוח הבית, כגון: דאב, פינוק, אקס, רקסונה, טוני אנד גיא, טרזמה, וזלין, קליר, בדין, סיף, ועוד.

יוניליוור ישראל מעסיקה כ-2,000 עובדים במפעלים, מרכזי הפצה , שיווק ומכירות הפרוסים בכל רחבי הארץ. מטה החברה ממוקם בקריית שדה התעופה, הסמוכה לנמל התעופה בן-גוריון.

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר יוניליוור ישראל 

 

נטפים

נטפים היא חברת השקיה ישראלית. החברה הוקמה בקיבוץ חצרים בנגב ב-1965 והיתה מחלוצי ההשקיה בטפטוף בעולם. נטפים עוסקת כיום בפיתוח ובייצור של פתרונות השקיה חכמים – החל בטפטפות וממטירים ועד לטכנולוגיות מתקדמות לניטור, בקרה ואוטומציה לחקלאות, לגינון ולכרייה.

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר החברה 

 

אוריג'ין זרעים

אוריג'ין זרעים הינה חברת זרעים חדשנית בנלאומית, פעילה בתחומי המחקר, ייצור ועיבוד הזרעים ה, שיווק והמכירות של זני ירקות יייחודיים, במיוחד ממשפחת הדלועיים. הגידולים העיקריים בהם מתמחה החברה הינם אבטיח, מלון, מלפפון, קישוא ודלעת. אסטרטגיית החברה היא פיתוח של מכלואים חדשים עם תכונות איכות חדשניות כגון טעם, ארומה, ערכים תזונתיים גבוהים, חיי מדף ואחידות הפירות תוך שילוב עם ערכי יבולים גבוהים וידידותיות לסביבה. זני המכלוא מתאימים הן לגידול בשטחים פתוחים והן לגידול בחממות כמו גם לזריעה במשתלות מקצועיות.

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר החברה

 

ABBOTT

חברת אבוט הינה חברה בינלאומית, המחויבת לסייע בשמירה על הבריאות בכל מקום ובכל שלב בחיים.  זו היא דרכה של אבוט – בהתמדה ומחשבה, היא מתרגמת את המדע לתרומות משמעותיות בתחום הבריאות. על ידי שמירה על הערכים הבסיסים שעליהם החברה הוקמה.

החברה שואפת לייצר שינוי משמעותי ועקרונותיה הם יסודות ההבטחה של החברה, לדאוג לבריאות ולאיכות החיים של לקוחותיה. 

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר החברה

 

 

BTG - חברת ביוטכנולוגיה כללית ישראל

חברת ביוטכנולוגיה כללית, נוסדה בשנת 1980 ומחזיקה במרכז מחקר ופיתוח. בנוסף, החברה מייצרת תרופות לפוריות האישה, הורמון גדילה ותרופות לשחיקת סחוס הברך. החברה מעסיקה כ- 300 עובדים, מתוכם 50 מעורבים במחקר באזור התעשייה בבאר טוביה.

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר החברה

 

דנציגר

החברה נוסדה ב-1953, כיום דנציגר היא אחת החברות החדשניות ביותר בעולם בתחום גידולי הפרחים. החברה עוסקת במחקר, רבייה, פיתוח, התפשטות, ייצור, מכירה ושיווק של זרים ומגוון רחב של פרחים: עונתיים, ושנתיים. בנוסף החברה מתמחה ביצירת מבחר מרהיב של זני פרחים חדשים המסייעים ללקוחותיה לאורך כל שרשרת הערך שלהם.

 

פרטים נוספים על החברה, ניתן למצוא באתר החברה

 

עמותת Fair Planet הישראלית 

העמותה הוקמה על ידי בוגרת הפקולטה לחקלאות ועוסקת בהקניית ידע וטכנולוגיה לחקלאים זעירים באתיופיה, בשאיפה למזער את מעגל העוני והרעב. העמותה מיישמת זאת על ידי הנגשת זרעי ירקות איכותיים, לצד הדרכה אנטנסיבית בכפרים- בשיתוף פעולה צמוד עם משרדי חקלאות ואוניברסיטאות מקומית.

מתנדבי הפרויקט מהווים את לב העשייה של העמותה. המתנדבים מגיעים לתקופה של 3-6 חודשים ועוסקים בהדרכות בכפרים ובשדות המחקר (איתור זנים פוטנציאלים לכל אזור גידול).

כיום, לומדים בפקולטה 8 סטודנטים שהתנדבו בפרויקט. 

 

פרטים נוספים על העמותה, ניתן למצוא באתר העמותה

 

חותם

תכנית חותם מכשירה ומפתחת קהילה איכותית של מורים ואנשי חינוך בעלי חזון וכישורי מנהיגות, להובלת שינוי בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של מדינת ישראל. התכנית מעניקה הכשרה ייחודית לאקדמאיים איכותיים בעלי חזון ומוטיבציה, להוראה אפקטיבית ומשמעותית בפריפריה החברתית והגאוגרפית של ישראל.

חותם הינה חלק מהארגון הגלוביל Teach for All ופעולת בארץ מזה כשמונה שנים, בכ-200 בתי ספר בשותפות עם משרד החינוך וארגון הג'וינט. כיום התכנית מונה כ-900 חותמיסטים פעילים ברחבי הארץ.

משתתפי התכנית, שנבחרו לאחר תהילך מיון קפדני, זוכים למלגות מימון לימודי תואר שני, תעודת הוראה באישור המל"ג, ומלגות קיום. כמו כן, אנו דואגים להתפתחות המקצועית ארוכת-הטווח של החותמיסטים שלנו ומגוון אפשרויות לתפקידי ניהול במערכת החינוך.

 

פרטים נוספים, ניתן למצוא באתר חותם

 

 

הסוכנות היהודית

היחידה לשליחות ארוכה של הסוכנית היהודית. מערך השליחות של היחידה (שליחות חינוכית ציונית) מבית הסוכנות היהודית וההסתדרות הציונית העולמית, שם לעצמו למטרה לפעול לחיזוק הקשר בין ישראל לקהילות יהודיות בתפוצות. מידי שנה, פועלים למעלה מ-1600 שליחים ישראלים דינמיים אשר מוכשרים לשליחות לתקופה של בין חודשיים עד כשלוש שנים ברחבי העולם, למגוון תפקידים מאתגרים וייחודיים. סוגי השליחויות: שליחות קהילתית - השליח המרכזי בקהילה יהודית, שליחות בעלת אוריינטציה חינוכית וקהילתית, בה השליח מקדם ויוצר פעילות חינוכית הקשורה בתרבות הישראלית, באקטואליה ובהסברה ישראלית. שליחות קמפוסים (עמיתי ישראל) - השליח המרכזי בקמפוסים ואוניבסיטאות מובילות בעולם, בשותפות עם ארגון הלל Hillel. השליח מקדם, מלווה ומכשיר את פעילות הסטודנטים בקמפוס, מייצר שיתופי פעולה ושליחות תנועתית - שליחות מטעם הסוכנות היהודית ותנועות הנוער הישראליות לקהילות היהודיות ברחבי העולם.

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר השליחויות 

 

 

קבוצת כימוביל

סיפורה של כימוביל מתחיל בשנת 1950, במיכלית אחת. כיום, גדלה כימוביל להיות אחת היצרניות המובילות של כימיקלים וחומרי גלם בישראל, לרבות מתן שירותים תעשייתיים מגוונים. 
הנסיון הרב שצברה החברה במהלך 60 שנות פעילות, מאפשר לה לטפל בחומרים באופן קפדני ביותר ובאחריות לאורך כל שרשרת הייצור, האריזה וההפצה. כימוביל משקיעה מאמצים רבים בכדי לשמור על איכות הסביבה, מקיימת מערכת יחסים הדוקה עם כל גורמי הרגולציה לרבות המשרד להגנת הסביבה, גורמי הסמכה ורשויות מקומיות.

מוצרי הקבוצה, כמו גם השרותים הניתנים על ידה, נמצאים בפיקוח מתמיד של התקינה המקומית והבינלאומית ובכך, שומרת על איכות המוצר והשרות על פי כל התקנים הנדרשים. התשתית הרחבה של הקבוצה, מאפשרת מתן שירותים לוגיסטים מתמחים לחומרים מסוכנים עבור: ארגוני מכירה, ייבואנים וחברות הפצה ושילוח. 

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר קבוצת כימוביל 

 

 

חוגי סיירות של קקל- ע"ש אורי מימון 

חוגי סיירות הוקמו, כמפעל הנצחה, על ידי קבוצה מקרב חבריו של אורי מימון ז"ל שנפל במלחמת יום הכיפורים. 

התחומים בהם חוגי סיירות פועלים למען איכות הסביבה, הם בראש ובראשונה החדרת המודעות והקשר הישיר של החניכים עם הארץ ונופיה, תוך שמירה על ערכי הטבע, הנוף והדאגה לאיכות הסביבה הקרובה והרחוקה בה הם חיים.

חניכי חוגי הסיירת, משתתפים במבצעי ניקיון רחבים בשיתוף עם רשות הטבע והגנים לאורך החופים, בנחלים ובחניונים. כמו כן, משתתפים החניכים במבצעים אקולוגיים, כגון: הצלת צבי ים לאורך החוף, טשטוש קוליסים של רכבי שטח בשמורות הטבע והעברת פקעות של צמחי בר מאתרים המיועדים לבנייה.

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר חוגי הסיירות של קק"ל

חורשים בפנאן, בשקט ועם הטבות שוות- בכל רחבי העיר!
לקריאה