איך מדפיסים פה?

הכנו לכם מדריך קצר להדפסות בקמפוס!

במהלך הלימודים האקדמיים יוצא לכולנו להדפיס בערימות על גבי ערימות. כדי להתמודד עם הכריכות, העלויות, האיכות ואפילו המיקום, הכנו לכם מדריך שיסביר את הכל במקום אחד.

 

עותקים

עותקים היא חברת דפוס איתה יש לנו כאגודה שת"פ בתמורה למחיר הזול ביותר, אותו הצלחנו להשיג עבור חברי אגודה (7 אג' לעמוד). בחברת עותקים ניתן להדפיס הכל מהכל; סיכומים, חוברות, מצגות ועוד.
כל החוברות שלכם עם כל החומר נמצא כבר באתר עותקים, כך שאפשר להיכנס, לבחור ולהדפיס. מצגות ועבודות ניתן להעלות לאתר עותקים ולהזמין את ההדפסה.
את החוברות ניתן לאסוף ממשרדי האגודה בעמדת האיסוף של עותקים. שימו לב! במקרה הזמנתם לפני שעה 12:00 החוברות יגיעו למשרדי האגודה בבוקר היום העוקב. במקרה והזמנתם לאחר 12:00 התוצרים יגיעו עד יומיים לאחר מועד השליחה.

יש להרשם עם המייל האוניברסיטאי בלבד, שימו לב שעותקים מציג עבורכם את הדומיין האוניברסיטאי HUJI, כך שיש להזין רק את תחילת המייל ( כל החלק שלפני ה-@), בנוסף סימון "חבר אגודה" בעותקים יתעדכן אך ורק אם הינכם מעודכנים ברישומי האגדה, 

חשוב לדעת!

מי שנרשם לאגודה רק לאחרונה - דעו כי לוקח 5-3 ימי עבודה עד שתוכלו להזמין מעותקים עם הטבת חברי אגודה.

איסוף הזמנות מכל הקמפוסים!

ניתן לאסוף הזמנות מעותקים בכל הקמפוסים! מזמינים היום (עד השעה 12:00) ומגיעים לאסוף כבר למחרת!

בכדי להשתמש בשירותי עותקים יש להזמין את התוצרים דרך אתר עותקים https://otakim.co.il/
הכנו לכם מדריך פשוט לשימוש באתר: /article/31

 

Uprint

צריכים חוברת\ספר ? צריכים אותו עוד היום ?
היחידה לשירותי משרד הוקמה על מנת לספק מענה זול (8 אג' לעמוד), מהיר וזמין בתחום העיצוב והדפוס לסטודנטים ולעובדי האוניברסיטה. ביחידה ניתן למצוא שירות כגון הדפסת חוברות, ספרים, כרטיסי ביקור וניירת משרדית, פרוספקטים, גלויות והזמנות.
נכנסים לאתר uPrint -
https://www.uprint.huji.ac.il/main.php מעלים את הקובץ הרצוי (רוב החוברות והספרים נמצאים במודל)וההדפסה מוכנה תוך שעתיים! ניתן לאסוף את התוצרים ביחידה לשירותי המשרד בפקולטה (צריף 7, ליד מזכירות הוראה).

* שם המשתמש והסיסמא הם כמו במודל - מספר תעודת הזהות והסיסמא שקיבלתם.

 

עמדות ההדפסה

צריכים משהו מעכשיו לעכשיו? אין לכן זמן לחכות? עמדות ההדפסה והצילום של הפקולטה זמינות לרשותכם 24/7! בכדי להשתמש במדפסות הפקולטה יש ליצור משתמש באחד ממחשבי הפקולטה. לעזרה בנושא פנו לספריה. לאחר ההרשמה ניתן להדפיס בתשלום באחת מהמדפסות הנמצאות ברחבי הפקולטה.

 

עמדות ההדפסה בקמפוס הפקולטה:

 1. ספריית הפקולטה פתוחה בין השעות: 9:00-19:45. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר הספריה בכתובת http://www.agri.huji.ac.il/library/hebrew.html בספרייה ניתן למצוא גם מדפסות בצבע.

 2. חוות המחשבים ממוקמת במרכז הקמפוס מתחת לקפטריית אקו. חוות המחשבים פתוחה ביום א' מהשעה 10:00 עד 20:00 ובימים ב'-ה' מהשעה 08:00 עד 20:00. בחוות המחשבים ניתן למצוא גם מדפסות בצבע.

 3. חדרי המחשבים 16 ו17 בבניין אהרונסון וחדר 18 בבניין יק"א פתוחים 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים ובהם ניתן להדפיס בכל שעה כל עוד לא מתקיים באחד מהם שיעור.
  לפרטים נוספים http://helpdesk.agri.huji.ac.il/classrooms.html
  בחדרי המחשבים לא ניתן להדפיס בצבע.
   

עמדות הצילום בקמפוס הפקולטה:

 1. ספריית הפקולטה פתוחה בין השעות: 9:00-19:45. מעבר לעמדות הצילום, בספרייה ניתן למצוא גם סורק.

 2. בקומת הקרקע בבניין הספרייה ניתן למצוא מספר מכונות צילום. המכונות זמינות גם כאשר הספרייה סגורה, אולם עם נעילות הכיתות בערב המרחב הזה נסגר גם הוא.

 3. חוות המחשבים ממוקמת במרכז הקמפוס מתחת לקפטריית אקו.חוות המחשבים פתוחה ביום א' מהשעה 10:00 עד 20:00 ובימים ב'-ה' מהשעה 08:00 עד 20:00.

הצטרפו לחוגי ההעשרה של FirstClass- איכות מקסימלית במחיר סטונדיאלי!
לקריאה
לקריאה
ענו על סקר פעילות האגודה, ספרו לנו איך היינו ואולי תזכו בפרסים שווים!!
לקריאה