יש לך רעיון שישנה את העולם? זה הזמן להפוך אותו למציאות

יש לך רעיון חברתי טוב שהתחלת ליישם? היית רוצה לקחת אותו צעד קדימה ולהעיף אותו באוויר? אנחנו כאן כדי לעזור לך להגשים את החלום שלך, ולהפוך אותו יחד איתך לפרוייקט מצליח.

יש לך רעיון? יופי, זו התחלה טובה. 

 

יש לך רעיון טוב? הופה! זו התקדמות, על אף שלכל אחד יש את הרגע הזה שעולה לו רעיון מבריק. 

 

התחלת להפוך אותו למציאות? אוקיי, פה את.ה כבר לא כמו כולם. רובנו לא הופכים למציאות את הרעיונות הטובים שלנו, אלא משתעשעים בהם, וחוזרים אליהם מדי פעם רק במחשבות. 

 

למדת מטעויות? עשית הערכת מצב? בנית תכנית עבודה? גייסת מתנדבים? שימרת מתנדבים? פתחת עמוד פייסבוק? פרסמת את הפרוייקט? פרסמת אותו שוב פעם, רק טוב יותר? גייסת כספים? קיימת שיתופי פעולה רלוונטיים? בנית סרגל שותפויות? ניצלת הזדמנויות? פיתחת את המיזם צעד קדימה? התייעצת? למדת מאחרים? למדת מעצמך? אם התשובה לכל אלו היא כן, הכתבה הבאה לא רלוונטית עבורך. אם היית רוצה להתנסות בכל אלו - מקומך איתנו.

 

למה דווקא אנחנו?

אנו, באגודת הסטודנטים, מאמינים ביזמות חברתית ובהשפעתה החיובית על שיפור חיי הסטודנט. למעשה, התוצרים המדהימים של יזמות חברתית, המתחילים בקטן ובהדרגה מתרחבים ומתפתחים עם עבודה רבה, עוזרים לנו למקסם את הפוטנציאל של חיינו, ולהפיק כמה שיותר מהמשאבים שסביבנו. אנחנו כאן כדי לעזור לך להפוך את החזון שלך למציאות, ולפתח את הפרוייקט בהתאם לחזון זה. 

 

מה הליווי כולל?

ליווי אישי ומקצועי הכולל מפגש חודשי, הכשרות מושקעות ומעשירות מעולם היזמות החברתית, היכרות עם קולגות מעוררות השראה וכן קבלת תקציב על סך 6,000 ש"ח לפיתוח המיזם. 

 

איך מגישים מועמדות? 

על מנת להגיש מועמדות, ולהיות אחד מששת הפרוייקטים שאגודת הסטודנטים מלווה, את.ה מוזמנ.ת למלא את הטופס הבא. יש לשים לב לצרף לתוך הקובץ את קורות החיים שלך ואת תכנית העבודה שלך ואנחנו ניצור איתך קשר בקרוב: https://goo.gl/forms/g80qM5PPY36cdb9I3

 

*שימ.י לב שהמכרז נסגר ב25.10, לכן מלא.י את הטופס לא יאוחר מתאריך זה*

 

לפרטים נוספים, מוזמנ.ת לשלוח מייל להדר, רכזת הפרוייקטים החברתיים: social_projects@aguda.org.il

 

רכז/ת מחלקת תרבות!
לקריאה
מתעניינת בעשייה פמיניסטית? זקוקה או זקוק לסיוע לאחר פגיעה מינית? אתה אבא טרי או אמא טרייה ולא בטוח מה זכויותיך? את מרגישה לא בטוחה בקמפוס? נתקלת באפלייה על רקע מגדרי? מחפשת פלטפורמה ליוזמה חדשה? מחלקת שוו"ה כאן בשבילך!
לקריאה
גם לכם מגיעות הטבות!
לקריאה
כואב לכם הראש כבר מכל הבירוקרטיות?!
לקריאה