דנה מגיעה לעשות לכם קריירה! - 'ניהול קריירה בזירות משתנות'

הרשות העירונית לתעסוקה, מרכז התעסוקה לאקדמאים וסטודנטים, ואגודת הסטודנטים מביאים לכם לקמפוס את דנה מ"דנה ונועה - תעשו לי קריירה!"

קצת על דנה

דנה פאר, יזמית חברתית עם למעלה מ-12 שנים במגזר החברתי והציבורי, מתמחה בפיתוח מנהיגות וניהול קריירה בקרב צעירים וצעירות בישראל. מפעילה (יחד עם נועה אוחיון באב) את "דנה ונועה- תעשו לי קריירה", פלטפורמת חיפוש העבודה מהמובילות בישראל והגדולה ביותר בתחומה. מיזם חברתי שהוא בין היתר עמוד פייסבוק פתוח לציבור אשר מציג למשתמשים מדי יום עשרות הצעות עבודה איכותיות, אשר עברו סינון מוקפד, ועומדות בתו התקן הייחודי שלהן. מציעות אפשרות תעסוקה הולמת לקהל מחפשי העבודה בתחומי מדעי הרוח והחברה רבתי. עם קרוב ל-50 אלף לייקים ו-REACH של כרבע מיליון, היסטוריה של מאות השמות מוצלחות שנוצרו ב'שידוך' דרך העמוד, הפך העמוד לפלטפורמה מרכזית ייחודית ומובילה בתחום חיפוש העבודה והעובדים בישראל.

על מה נדבר

היכרות עם עולם העבודה המשתנה, האתגרים וכיצד אפשר להיערך בצורה נכונה למצב החדש והלא נודע.
טיפים אפקטיביים למחפשי עבודה. על איזה הזדמנויות חובה לקפוץ ולא לוותר במהלך התקופה הסטודנטיאלית ומה אפשר לעשות בשביל לייצר לעצמי את מקום העבודה הבא.

איפה ומתי

יום שלישי 23.1, בשעה 18:00, אולם 300, קמפוס הר הצופים.

איך נרשמים

ניתן להרשם להרצאה לאחר מילוי הפרטים בלינק הבא:
https://goo.gl/forms/nI9aqFKsioGPmVYg2

הכניסה בחינם!
יהיה כיבוד קל :)

 

רכזת למניעה וטיפול בהטרדות מיניות של האגודה כאן בשבילך. הפנייה לאחראית מניעת הטרדות של האגודה אינה מחייבת את המתלוננת לחשוף את זהותה או לנקוט באמצעי משמעת. סתיו: 052-6395233
לקריאה
רוצים לעשות יותר ומעבר לסילבוס השיעור וחומרי הקריאה? חושבים להתנדב במהלך הסמסטר אבל חוששים להתחייב להתנדבות קבועה? מברוק מחפשים אתכם!
לקריאה