רותם אסטרטגיה מגיעה לקמפוס!

יום זרקור

על החברה

רותם אסטרטגיה היא חברה לייעוץ אסטרטגי במגזר העסקי, הממשלתי, והציבורי.  
החברה מתמחה בסיוע למקבלי ההחלטות הבכירים בחברות, בממשלה, ברשויות המקומיות ובגופים ציבוריים, במענה על השאלות האסטרטגיות המרכזיות שמעצבות את עתיד הארגונים, המשק והחברה בישראל.

לאורך השנים רותם אסטרטגיה ביצעה מאות פרויקטים אסטרטגיים מורכבים בגופים מובילים במשק – 
חברות כמו אלביט מערכות וסלקום, משרדי ממשלה כגון משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון, 
וגופים ציבוריים כגון משרד החינוך ובנק ישראל.

העבודה ברותם אסטרטגיה מעניקה לעובדים חשיפה מיידית לרמות הניהול הגבוהות ביותר בארגונים מובילים במשק ובממשלה, והשפעה על מהלכים מרכזיים שלהם. 
רותם אסטרטגיה מציעה סביבת עבודה מקצועית ומאתגרת, ומסלול התפתחות מותאם אישית שמאפשר לך להביא לידי ביטוי את המאפיינים הייחודיים שלך.

את מי מחפשים

רותם אסטרטגיה מחפשת את הטובים ביותר, בוגרי תואר ראשון ושני לקראת סיום תואר מהאוניברסיטאות המובילות, בעלי יכולות אנליטיות גבוהות, חשיבה יצירתית, יכולת הסקת מסקנות, כושר ביטוי גבוה בכתב ובע"פ, ויכולת לעבוד בשיתוף כחלק מצוות.

איפה ומתי

אתם מוזמנים להגיע למפגש זרקור ולהעמיק את ההיכרות עם עולם הייעוץ האסטרטגי, ועם רותם אסטרטגיה.

 

יום הזרקור יתקיים ב-16.01, 18:15, בכיתה 2203, מדעי החברה, הר הצופים.רכזת למניעה וטיפול בהטרדות מיניות של האגודה כאן בשבילך. הפנייה לאחראית מניעת הטרדות של האגודה אינה מחייבת את המתלוננת לחשוף את זהותה או לנקוט באמצעי משמעת. סתיו: 052-6395233
לקריאה
רוצים לעשות יותר ומעבר לסילבוס השיעור וחומרי הקריאה? חושבים להתנדב במהלך הסמסטר אבל חוששים להתחייב להתנדבות קבועה? מברוק מחפשים אתכם!
לקריאה