תגלית אקסל

 

תגלית אקסל היא זרוע המנהיגות העסקית של תגלית אשר הוקמה במטרה לפתח ולהעצים את הדור הבא של המנהיגים העסקיים בישראל ובצפון אמריקה באמצעות שני מסלולי הכשרה, עסקים ויזמות.

 

מסלול עסקים:

במהלך חודשי הקיץ, משתתפי התכנית לוקחים חלק בסדרת סדנאות מנהיגות ומפגשים עם מנכ"לים בכירים, פוליטיקאים ואנשי רוח מובילים בחברה הישראלית.

כל משתתף ישראלי, חובר למשתתף מצפון אמריקה, שהינו סטודנט באחד המוסדות המובילים בארה"ב, המתמחה בחברה בינלאומית בישראל.

קהל יעד: סטודנטים ישראלים עד גיל 26. התכנית מתרחשת בחודשים יוני- יולי בעיקר בשעות הערב בהיקף של 2-3 מפגשים בשבוע.

 

מסלול יזמות:

במשך 10 שבועות אינטנסיביים יוצרים משתתפי התכנית צוותים יחד עם בוגרי מוסדות מובילים בצפון אמריקה. הצוותים עוברים תהליך מואץ של בניית סטארט-אפ, החל משלב גיבוש הצוות, להנבטת הרעיון ובניית מוצר, תוך ליווי צמוד של מנטורים ומומחים מהתעשייה.

קהל יעד: יזמים צעירים (עד גיל 30), בעלי יכולות וניסיון רלוונטי בפיתוח מיזם טכנולוגי. יש להתחייב לזמינות בהיקף משרה מלאה במהלך התכנית. המשתתפים נהנים ממלגת קיום עבור השתתפותם בתכנית.

 

כלל המשתתפים מצטרפים בסיום תכנית הקיץ לקהילת בוגרים פעילה היוצרת מגוון הזדמנויות חברתיות ועסקיות עבור 570 חברים בצפון אמריקה ובישראל. הקהילה בישראל מציעה הרצאות וסדנאות מקצועיות בתחומי העסקים, המשפטים והטכנולוגיה, הזדמנויות למציאת עבודה, חניכה מקצועית לבוגרים צעירים ע"י בוגרים ותיקם, מפגשים חברתיים, ואירוע הדגל - כנס שנתי בן יומיים הכולל מרצים מהשורה הראשונה.

 

מפגש מתעניינים יערך ביום שלישי 20 לנובמבר בשעה 18:00 באולם 3102

יש להירשם מראש בלינק הבא https://bit.ly/2CKGfr6

 

רוצים לדעת עוד?

אתר התוכנית:

http://www.birthrightisraelexcel.com/#/home

בחירות לועידת אגודת הסטודנטים ומועצות האגודה
לקריאה
זומנתם לוועדת משמעת? הנה כל מה שחשוב שתדעו!
לקריאה
זה הזמן לסכם את עונת השידורים המיוחדת של "שני-חי"
לקריאה
בשל משבר הקורונה חדרי הכושר של עמותת קוסל נסגרו למשך של 51 יום. לאור כך עמדנו איתם בקשר על מנת להגיע להסדר ראוי עבור מנויי הסטודנטים. כל הפרטים בנוגע להשגים כאן למטה.
לקריאה