על האגודה

אגודת הסטודנטים מלווה, תומכת ודואגת לך לאורך כל התואר ובכל תחומי החיים! כי יש לך גב בקמפוס :)

אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית

אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה העברית. האגודה מייצגת כ-22,000 סטודנטים מקמפוסים הר הצופים, עין כרם, וגבעת רם בירושלים ובקמפוס רחובות של האוניברסיטה העברית. 

האגודה שומרת ומקדמת את זכויות הסטודנטים, ומספקת שירותים הטבות ופעילויות בכל התחומים, בתוך הקמפוס, ומחוצה לו!

 

היסטוריה

האגודה שפועלת עשרות שנים כגוף המייצג את הסטודנטים באוניברסיטה העברית נרשמה בשנת 1984 כעמותה עצמאית. מטרתה היא לפעול למען הסטודנטים ולייצגם מול האוניברסיטה, עיריית ירושלים, עיריית רחובות, גופי הממשל וגופים נוספים.

מפאת ריבוי קמפוסי האוניברסיטה העברית, קמו ברבות השנים אגודות סטודנטים מקומיות בקמפוסים השונים – אגודת הסטודנטים למדעי הטבע בקמפוס שבגבעת רם, אגודת הסטודנטים לרפואה בקמפוס עין כרם ואגודת הסטודנטים בפקולטה לחקלאות שברחובות. אגודות אלו מהוות זרוע ביצועית לאגודה המרכזית היושבת בקמפוס הר הצופים.

כלל הקמפוסים מיוצגים בגוף העליון של האגודה - ועידת האגודה - שלה נבחרים 88 נציגים מארבעת הקמפוסים אשר בוחרים את הנהלת האגודה ומקבלים את ההחלטות המרכזיות בפעילות האגודה לרבות אישור תקציב האגודה השנתי ויציאה לשביתות.

 

מבנה האגודה

הגופים הנבחרים באגודה

חברי אגודת הסטודנטים באוניברסיטה בוחרים באופן דמוקרטי, מדי שנה, 88 נציגים מחוגים שונים לכהונה כנציגיהם בוועידת אגודת הסטודנטים. הוועידה, המתפקדת למעשה כמעין "פרלמנט", מתכנסת פעם בשישה שבועות ומאשרת את התקציב, שינוי התקנון ושינויים אסטרטגיים בפעילות האגודה. בראש הוועידה עומדת הנשיאות, האחראית על תפקודה וכינוסה בדומה ליו"ר הכנסת וסגניו.

יו"ר האגודה נבחר על ידי ועידת האגודה לכהונה של שנתיים ואחראי על ניהול האגודה והוצאה לפועל של החלטות הועידה.

הוועד המנהל של אגודת הסטודנטים מורכב מתשעה חברי ועידה (נציגי הסטודנטים מהפקולטות השונות). תפקיד הוועד המנהל, שהוא למעשה מעין "רשות מבצעת", הוא להתוות את מדיניות האגודה ופעילותה.


הגוף המקצועי

בראש הגוף המקצועי עומד מנכ"ל האגודה שנבחר פעם בשנתיים. גוף זה מורכב מחמש מחלקות ביצועיות ושתי מחלקות מעטפת. ניהולה הרוחבי של כל מחלקה מתבצע על ידי ראש המחלקה, תחתיו עובדים הרכזים הייחודיים לכל קמפוס. פעילות המחלקות השונות מבטיחה את השמירה על זכויות הסטודנטים וכן את טיפוח חיי החברה והתרבות בקמפוס ובעיר.
 

מחלקות האגודה

פעילות האגודה מתבצעת בפועל באמצעות שבע מחלקות, כאשר לכל אחת מהן ראש מחלקה, החולשות על תחומים שונים הנוגעים לסטודנטים ולאגודה.

  • מחלקת אקדמיה – מסייעת לסטודנטים בתחום האקדמי ומספקת בנק סיכומים, ספריית השאלה, לוח מורים פרטיים, ותמיכה שוטפת באמצעות דף הפייסבוק ובאמצעות יצוג האינטרסים הסטודנטיאליים אל מול רשויות האוניברסיטה.

  • מחלקת רווחה – מעניקה לסטודנטים שירותי רווחה בתחום הדיור, התחבורה, הקריירה, הביורוקרטיה והצרכנות בקמפוס ומחוצה לו.

  • מחלקת תרבות – עוסקת בהפקת אירועים בקמפוסים השונים, במעונות בירושלים וברחבי העיר. בין השאר ירידים, ציון חגים, טקסים, הופעות, סרטים, מסיבות, סיורים, יום הסטודנט ועוד.

  • מחלקת חברה וקהילה – עוסקת בעירוב סטודנטים בפעילויות חברתיות, מעודדת, תומכת ומטפחת פרויקטים של יזמות חברתית, ומקדמת מודעות סביבתית בקמפוסים. בנוסף, המחלקה מלווה את פעילותם של התאים הסטודנטיאליים.

  • מחלקת אוכלוסיות – המחלקה שואפת לייצג, לתמוך ולקדם את מגוון האוכלוסיות בקמפוס במטרה ליצור רב תרבותיות באקדמיה ובחברה ככלל.

  • מחלקת הסברה – אחראית לפרסום ושיווק אירועי ושירותי האגודה בקרב הסטודנטים. בנוסף לפרסומים במדיה המודפסת, מתפעלת המחלקה את אתר אגודת הסטודנטים, את עמודי הפייסבוק ואת המייל השבועי של האגודה. כמו כן, אחראית לקשר של האגודה עם התקשורת.

  • מחלקת לוגיסטיקה ותפעול – מספקת שירותים לוגיסטיים לשאר מחלקות האגודה ומתפעלת את אירועי האגודה בקמפוס ומחוצה לו.

 

חברות וגופים כלכליים שונים בבעלות אגודת הסטודנטים

  • סקופוס – חברה כלכלית שמייצרת הכנסה פיננסית המאפשרת את פעילות האגודה. זאת, באמצעות שיווק, פרסום והפקה. בין היתר, החברה מפיקה את פי האתון – העיתון הסטודנטיאלי של האוניברסיטה העברית, היוצא לאור פעם בשבוע ומופץ ברחבי הקמפוסים.

  • אקדמון ישראל – האגודה מחזיקה ב-25% מהבעלות על אקדמון ישראל, רשת חנויות לציוד משרדי ועוד. אקדמון ישראל הינה חברה משותפת לחברת "אקדמון" שהינה חברה שהוקמה לפני עשרות שנים להפעלת חנויות לציוד משרדי בבעלות משותפת של האגודה והאוניברסיטה העברית וחברת "קרביץ". הרשת מחזיקה חנויות בארבעת הקמפוסים של האוניברסיטה, וכן במקומות נוספים, ביניהם המרכז האוניברסיטאי אריאל,אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אוניברסיטת בר-אילן ועוד.

  • סיפתח - מרכז יזמות עסקית. סיפתח הוקמה לצורך סיוע לסטודנטים בתחומי תעסוקה. החברה פועלת עם גופים עירוניים וממשלתיים בירושלים לסיוע לסטודנטים במיזמים שונים, בעיקר מתחום ההיי-טק. סיוע זה כולל ליווי של חונכים מקצועיים של מיזמים, סדנאות, כנסים ועוד. מטרת המרכז הינה בין היתר לקדם פתיחת עסקים בעיר ירושלים.

 

יו"רית

פני אפרצב

מזכירת אגודה גבעת רם

מעין יצחק

רמ"ח לוגיסטיקה

ארקדי שלייפר

ראש מחלקת אוכלוסיות

שני שוורץ

ראש מחלקת תרבות

יובל מנשרוב

מנכ"לית

סיוון דגן

רכ שנה א לא לבד

אלון שטרנברג

רכזת ספורט

שרון ארונוף

מנהלת פאב האיינשטיין

מירב

רכזת אקדמיה

סתיו בנימין

רכז פרויקטים אקדמיים

אלכס פריצקר

רכז תרבות

דור דרי

מנהל פאב הפאקטור

ניקולא מנסור

רכז הסברה

יניב זאבי

גרפיקאית

שובל שושני

יו"ר

גיא קלר

מנהלת משרד ורכזת חילופי סטודנטים

תמר בן-גרשום

רכזת אקדמיה

עומר אלעזר

רכזת שנה א לא לבד

אלה פז

רכזת אקדמיה

פארה פש

רכז רפו"ש קלינית

מידד חסיד

רכזת אקדמיה שנים קליניות

נועה חלק

רכזת סיעוד

חני שריד

רכזת מנטורים

רונית פינסקי

רכזת תרבות

דניאל לוקסנבורג

רכז הסברה ודוברות

דורון רם

רכז חברה וקהילה

רכז רווחה

נדב שמש

רכז אקדמיה - מדעי המחשב והנדסה

עדי קייזר

רכזת אקדמיה - מדמ"ח והנדסה

עדי קייזר

רכז לוגיסטיקה

אריק שטיין

רכזת טפטפת

מורן כהן

רכזת טפטפת

מורן

מנכ"ל האגודה

אמיתי וייזר

רכזת משאבי אנוש

עדי זקן

מנכ"ל

חגי שרף

גזברית

עינת גפן

מזכירות האגודה בהר הצופים

קליר ינון

יו"ר הר הצופים

שרון דיל

ראש מחלקת אקדמיה

אורית שהם ברקת

רכז אקדמיה

אלמוג מגל

רכז חוברות מבחנים

קובי מזרחי

רכזת שירותים אקדמיים

נעם-לי קופיבקר

רכזת אקדמיה - מרתונים

ירדן יוסף

רכז מרתונים הר הצופים

אילן וריאט

מנהלת תכנית שנה א לא לבד

הילה זמרטוב

רכזת שנה א' לא לבד

נירית כרוסט

רכז 'שנה א' לא לבד' רוח, חינוך ועו"ס

אלון שטרנברג

רכזת מתמחים

נטע כאנר

ראש מחלקת רווחה

ארז כליף

רכז תחבורה, ביורוקרטיה ודיור

רן קניגסברג

רכז תעסוקה וצרכנות

אליקו אסטרותי

רכז רווחה

רעי אש

ראש מחלקת תרבות

יובל מנשרוב

רכז תרבות פקולטת רוח

טמיר דיין

רכז תרבות

תמיר זגורי

רכזת תרבות פקולטת חברה

הדר פילו

רכזת ספורט

שרון ארונוף

רכזת קשרי חוץ

נועה שבת

מנהלת פאב האיינשטיין

מירב

ראש מחלקת חברה וקהילה

מיכל מגד

רכזת חברה וקהילה

הדר ויסמן

רכזת הטרדות מיניות

דניאל רוזנברג

רכזת מרתונים וחוגים

נעם משעלי

רכזת סביבה

שיה שליב

רכזת תרבות

חנה אודנהיימר

רכזת לשיוויון מגדרי

שי פודולר

רכזת פרויקטים חברתיים

הודיה מויאל

רכזת טפטפת

מורן כהן

רכזת טפטפת

אדר מזרחי

ראש מחלקת רב תרבותיות

אור הריס

רכזת הסברה ושיווק

מאי נעים

ראש מחלקת הסברה

רוני נתן

רכז לוגיסטיקה

מתן לביוב

דוברת

ים עתיר

רכז חברה ורווחה

אביב רזניק

רכזת הסברה

ענבר איילון

רכזת אקדמיה

מורן קופ

רכז קריאייטיב

אודי שאינסקי

מזכירה

דנה שדה

מנהל מדיה

דן צרפתי

רכז לוגיסטיקה

אייל פרס

ראש מחלקת לוגיסטיקה

רות אוחנה

נציג מכינה קדם אקדמית, בית הספר רוטברג לתלמידי חו"ל

איתן חג'ג'

נציגת היסטוריה של עם ישראל ויהדות זמננו (105), היסטוריה (151), בית ספר להיסטוריה - תוכנית מצטיינים(158), היסטוריה,פילוסופיה וסוציולוגיה של המדעים (142) אסלאם ומזרח תיכון (122), שפה וספרות ערבית (123), המזרח הקרוב הקדום, לשונותיו ותרבויותיו (251)

יונת לוי

נציג יהדות זמננו (107), מחשבת ישראל (113), תלמוד והלכה (102), תכנית בלימודי יהדות (115), מדעי היהדות (116) תרבות עממית (117), תרבות ישראל (940), לימודי תרבות-תוכנית אישית (369), מקרא (101), תוכנית "רביבים" (202), ארכיאולוגיה והמזרח הקרוב הקדום (150), המקרא והמזרח הקרוב הקדום (938)

גיא אחדות

נציגת הלשון העברית ולשונות היהודים(109), ספרות עברית (108), יידיש(112), בלשנות(181), ספרות כללית והשוואתית(180), שפה וספרות גרמנית(157), אנגלית(176), תולדות האומנות(197), מוסיקולוגיה(199), תכנית לימודים בשיתוף האקדמיה למוסיקה(991), לימודי התיאטרון(198), ביה"ס לאמנויות (195)

ענבר שר

נציגת פילוסופיה(140), מדע הדתות(141), תכנית לימודים רב תחומית(222), תכנית "אמירים" למצטיינים (255), מדעי הקוגניציה(143), תכנית אישית בלימודים קוגנטיביים(144)

טלי כץ

נציג לימודים רוסיים וסלאוויים(156), לימודים קלאסיים(172), תכנית בלימודי אירופה(363), לימודים גרמניים(364), לימודים גרמניים, רוסיים ומזרח אירופיים(160), לימודים ספרדיים ולטינו אמריקנים(155), לימודים רומאניים ולטינו אמריקנים(179), לימודי אסיה (124).

דורון אלבז

נציגת חינוך(200), תכנית מעל"ה(207), לימודים משולבים במדעי החינוך(230), חינוך- מחשבת החינוך(231), תכנית אישית במגמת הוראה(212), חינוך- סוציולוגיה של החינוך(232), המגמה למנהל, מדיניות ומנהיגות בחינוך(237), חינוך- פסיכולוגיה חינוכית וקלינית של הילד(239), חינוך – ייעוץ חינוכי(240), חינוך- חינוך מיוחד(241), חינוך- למידה והוראה(242), פסיכולוגיה חינוכית - תוכנית אישית (244), המגמה לחינוך יהודי(238), תכנית מיוחדת במדעי הרוח(299), לקויות למידה(243), לימודי עברית חיצוניים(900), תכנית אישית למוסמך(298), לימודי הוראה תעודת הוראה(201), ייעוץ חינוכי לגיל הרך (246)

רוני צדק

נציגת עבודה סוציאלית(431), עבודה סוציאלית-השלמה למוסמך לבוגרי תחומים אחרים (432), נהול מלכ"רים וארגונים קהלתיים(433), לימודי מוסמך בגיל הרך(434), ניהול מלכרים ומנהיגות (939), עבודה סוציאלית וקרימינולוגיה(440), תכנית מיוחדת בעבודה סוציאלית(499), עו"ס-תוכנית משותפת(430)

שרה אבבה

נציגת עבודה סוציאלית(431), עבודה סוציאלית-השלמה למוסמך לבוגרי תחומים אחרים (432), נהול מלכ"רים וארגונים קהלתיים(433), לימודי מוסמך בגיל הרך(434), ניהול מלכרים ומנהיגות (939), עבודה סוציאלית וקרימינולוגיה(440), תכנית מיוחדת בעבודה סוציאלית(499), עו"ס-תוכנית משותפת(430)

דנה קציר

נציג החוג לפסיכולוגיה (300)

יניר אשכנזי

נציג החוג לתקשורת ועיתונאות

נועם אלטחן

נציגת החוג למדע המדינה

נטע ליאור

נציגת החוגים יחסים בינלאומיים (312, 317), חקר-סכסוכים,ניהולם ויישובם (350), לימוד פיתוח קהילות (358),

נטע זהבי

נציג החוגים תכנית משולבת: פילוסופיה,כלכלה,מדע המדינה (326), מדיניות ציבורית(335), מוסמך במדיניות ציבורית במסלול מנהלים(336),מוסמך בניהול ומדיניות ציבורית (314), משפטים ומדיניות ציבורית (422), צוערים לשירות המדינה (330)

חן עצמון

נציג החוגים סטטיסטיקה(320), כלכלה וסטטיסטיקה(342), כלכלה ומינהל עסקים(343), כלכלה(321), תכנית מיוחדת קורסים כלליים(399), כלכלה: תכנית משותפת עם אונ. ת"א (337), תכנית משולבת בכלכלה ובמדיניות ציבורית (366)

אילן וריאט

נציג החוגים מנהל עסקים (322), השתלמות לבוגרי חשבונאות(370), מינהל עסקים-ניהול אינטגרטיבי-תכנית מנהלים (371), מינהל עסקים-מימון-תכנית מנהלים(373), תכנית מיוחדת במינהל עסקים(379), חשבונאות(325), מנהל עסקים - ניהול פיננסי לרו"ח-תוכנית מנהלים (374), משפטים ומנע"ס (324), מנהל עסקים עם התמחות ביזמות וחדשנות (943)

סמואל דמה

נציג החוגים משפטים(401), משפטים – תכנית משותפת(402), מוסמך במשפטים-באנגלית(405), תכנית מנהלים למוסמך במש’(413), קרימינולוגיה בהתמחות באכיפת החוק (410), קרימינולוגיה (411), מוסמך בזכויות אדם (406), התמחות במדע פורנזי (409)

תומר שילה

נציג החוגים משפטים(401), משפטים – תכנית משותפת(402), מוסמך במשפטים-באנגלית(405), תכנית מנהלים למוסמך במש'(413), קרימינולוגיה בהתמחות באכיפת החוק (410), קרימינולוגיה (411), מוסמך בזכויות אדם (406), התמחות במדע פורנזי (409)

לירן שצ'וקין

נציגת החוגים הוראת המדעים (501), מדעי המחשב (521)

ירדן טל

נציג החוגים הוראת המדעים (501), מדעי המחשב (521)

עומר יעקבי

נציג החוגים הנדסת מחשבים(586), הנדסת מחשבים- התמחות מיקרו/אופטואלקטרוניקה(587), פיסיקה יישומית(5

טל מקדושי

נציג החוגים מתמטיקה 530 פיסיקה 541 מתמטיקה פיסיקה תלפיות 520 מתמטיקה במסלול הוראה 531

אסף נוידרפר

נציגת החוג מתמטיקה 530 פיסיקה 541 מתמטיקה פיסיקה תלפיות 520 מתמטיקה במסלול הוראה 531

טליה ברש

נציג חהוגים כימיה(560 )תכנית מצטיינים "אמירים" טבע(555) תלמידי תיכון במדעי הטבע(593) תוכנית מיוחדת במדעי הטבע(599) תכנית משולבת פיסיקה/כימיה (569 ) מדעי המח:חישוב ועיבוד מידע במח (597 ) מדעי הכימיה והביולוגיה (566)

יהל שנר

נציגת החוגים צירוף פסיכולוגיה ומדעי החיים(318), מדעי המחשב וביולוגיה חישובית(532), מדעי החיים ביולוגיה(570), מדעי הצמח בוטניקה(572), גנטיקה(575), ביוכימיה מבנית ומולקולארית(577), ביו-הנדסה(582), מדעי המח וההתנהגות(576), ביולוגיה תאית והתפתחותית(573)

פני אפרצב

נציגת החוגים צירוף פסיכולוגיה ומדעי החיים(318), מדעי המחשב וביולוגיה חישובית(532), מדעי החיים ביולוגיה(570), מדעי הצמח בוטניקה(572), גנטיקה(575), ביוכימיה מבנית ומולקולארית(577), ביו-הנדסה(582), מדעי המח וההתנהגות(576), ביולוגיה תאית והתפתחותית(573)

רונית פינסקי

נציג החוגים גיאולוגיה(590), מדעי כדור הארץ(595), תכנית ללימודי הסביבה(591), ניהול טכנולוגיה(596), אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות(579), מדעי האטמוספירה(545), אקלים, אטמוספירה, ואוקיאנוגרפיה(547), אוקיאנוגרפיה(592), הידרולוגיה ומשאבי מים (589), תואר שני בלימודי הסביבה (809)

יהודה מימרן

נציגת החוגים רפואה כולל שנים קליניות (601), רפואה - לימודים כללים (699)

אלה יונה

נציג החוגים רפואה כולל שנים קליניות (601), רפואה - לימודים כללים (699)

יוסי מילשטיין

נציג החוג לרפואה

יהונתן פרידלנדר

נציגת החוגים מדעים ביו רפואיים ברפו"ש (617) מדעים ביו-רפואיים(602), ביוטכנולוגיה(890), בריאות הציבור ורפואה קהילתית(603), בריאות הציבור ורפואה קהילתית בינ"ל(616), אפידמיולוגיה קלינית(698), מדעי הרפואה- סיעוד קליני(630

אלין יה

נציג החוג מדעים ביו רפואיים ברפו"ש (617) מדעים ביו-רפואיים(602), ביוטכנולוגיה(890), בריאות הציבור ורפואה קהילתית(603), בריאות הציבור ורפואה קהילתית בינ"ל(616), אפידמיולוגיה קלינית(698), מדעי הרפואה- סיעוד קליני(630

גיא קלר

נציגת החוגים רפואת המשפחה(613), סיעוד- "הדסה"(606), סיעוד- "אסף הרופא"(608), מדעי הסיעוד לאחיות מוסמכות(609), סיעוד שלוחת "קפלן"(610), סיעוד לחובשים קפלן(619), ניהול מערכות בריאות (618), ריפוי בעיסוק(607), ריפוי בעיסוק- לימודים מתקדמים(627)

ניבה הרשקוביץ

נציגת החוגים רפואת המשפחה(613), סיעוד- "הדסה"(606), סיעוד- "אסף הרופא"(608), מדעי הסיעוד לאחיות מוסמכות(609), סיעוד שלוחת "קפלן"(610), סיעוד לחובשים קפלן(619), ניהול מערכות בריאות (618), ריפוי בעיסוק(607), ריפוי בעיסוק- לימודים מתקדמים(627)

יפה מתתיה

נציג החוג רוקחות(621), תכנית הסבה לרוקחות(640), מדעי התרופה תכנית מצוינות (624), רוקחות קלינית(625), רוקחות לימודים מתקדמים (622) רפואה - המסלול הצבאי צמרת (681)

בן לוי

נציג החוגים רוקחות(621), תכנית הסבה לרוקחות(640), מדעי התרופה תכנית מצוינות (624), רוקחות קלינית(625), רוקחות לימודים מתקדמים (622) רפואה - המסלול הצבאי צמרת (681)

סער בן ציון

מדעי הצמח - שנה ג'

נדב דנציגר

מדעי הצמח בחקלאות (710) - שנה א'

אלון רפפורט

מדעי הצמח - שנה א’

אלון רפפורט

מדעי הצמח - שנה ב’

עמית נתן

כלכלת סביבה וניהול - שנה ב'

נתנאל קסטנבאום

ביוכימיה ומדעי המזון - שנה ב’

ליעד גלנץ

נציג חוגי

אליאב ברוך

מדעי בע״ח - שנה ב׳

נטע שקד

מדעי בע״ח - שנה א׳

שיר עסיס

מדעי הצמח - שנה א׳

ליאור ירמיהו

מדעי הצמח - שנה ב׳

עמית נתן

מדעי הצמח - שנה ב׳

שחם מגידיש

כלכלת סביבה וניהול - שנה א׳

ספיר בן חמו

מדעי הקרקע והמים - שנה ב׳

דניאל מוזקנסקי

מדעי התזונה - שנה ב׳

עומר דחוח

מדעי התזונה - שנה ג׳

ויקי גולדין

רפואה וטרינרית - שנה ג'

ירדן קולטון

רפואה וטרינרית - שנה ד׳

ליהי שקיאר

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח - שנה ג’

ניצן בירנבאום

מדעי הצמח - שנה ג’

נדב דנציגר

מדעי בע״ח - שנה ג׳

דורן גל

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח - שנה ב׳

שירן וסקר

ניהול מלונאות, משאבי מזון ותיירות - שנה ב'

אלון לוי

מדעי התזונה - שנה ב׳

נועם מלכה

ביוכימיה ומדעי המזון - שנה ב׳

ספיר שוורצברג

ביוכימיה ומדעי המזון - שנה ב׳ג

שני ישמח

רפואה וטרינרית - שנה ב׳

רביע רבאח

חודש בסימן חדשנות
הכל אני יכול בחופש הגדול
כל מה רציתם לדעת על השנה החדשה
לא דוח - סתם בדיקה
דוחודשי אפריל-מרץ 2018
0000-00-00
0000-00-00 דיון על הבניין החדש של האגודה
0000-00-00 ישיבת ועידה
0000-00-00 ישיבת ועידה
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00 ועדת_כספים_16.05.2016_(3)
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
0000-00-00
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-25
2017-12-05
2017-12-09
2018-01-02
2018-01-29
2018-01-31
2018-02-11
2018-02-19
2018-02-28
2018-03-29
2018-03-28
רכז/ת מחלקת תרבות!
לקריאה
מתעניינת בעשייה פמיניסטית? זקוקה או זקוק לסיוע לאחר פגיעה מינית? אתה אבא טרי או אמא טרייה ולא בטוח מה זכויותיך? את מרגישה לא בטוחה בקמפוס? נתקלת באפלייה על רקע מגדרי? מחפשת פלטפורמה ליוזמה חדשה? מחלקת שוו"ה כאן בשבילך!
לקריאה
גם לכם מגיעות הטבות!
לקריאה
כואב לכם הראש כבר מכל הבירוקרטיות?!
לקריאה