הורים

הורים זכאים להרבה התאמות לתואר - עוד בכתבה

 

בתור סטודנטית בהיריון את יכולה להיעדר מכ-30% מהשיעורים שבהם יש חובת נוכחות.  

לאחר הלידה תוכלי להיעדר במשך 15 שבועות מ-30% מהשיעורים או לחילופין להיעדר עד 6 שבועות ברצף, ובמשך שנה לאחר הלידה תהי זכאית להיעדר מעד 10% מהשיעורים.
 

במבחנים בהם את בתקופת ההיריון – את זכאית לתוספת זמן של 25% בכל בחינה, וליציאה ללא הגבלה בזמן לשירותים. בנוסף, את גם זכאית לעשות מבחנים במועד מיוחד אם הם נופלים לך על טיפול נחוץ או במקרה שתידרשי לשמירת היריון. זכאות זאת נשמרת הן במהלך ההיריון והן בתקופה שלאחר הלידה. 


את רשאית להגיש את העבודות או מטלות חלופיות שיבחר המרצה באיחור של עד 7 שבועות לאחר הלידה.


את רשאית לבקש פטור ממרצה עבור קורס מעבדה, תרגיל, סמינריון, סיור, סדנה, הכשרה מעשית וכו׳. תוכלי גם לבקש לבצע מטלה חלופית במקום או לבקש להשלימה במועד מאוחר יותר.


את זכאית לקבלת 5 שיעורי עזר עבור קורסי החובה שלך דרך רכזת ההורות / שיעור אחד על כל שני שיעורים שפספסת / סבסוד של 50% מהמרתון של אותו קורס חובה דרך האגודה (אם נעדרת מהקורס בגלל הלידה תזכי לסבסוד בגובה 80%).
 


אם הפסדת קורסים בגלל ההיריון את זכאית להארכת הלימודים בשני סמסטרים לא תשלום נוסף, בהיקף הלימודים שהופסדו.

 

לאחר החודש השביעי את יכולה להנפיק אישור חניה בקמפוס ללא תשלום שתוקפו יהיה עד חודש לאחר מועד הלידה.

את זכאים לקבל תווים ל-20 הדפסות / צילומים על כל יום שנעדרת.

אנחנו מזמינות אתכם ואתכן להצטרף לפעילות בתחום האוכלוסיות בקמפוס הר הצופים ולפעול לרווחת הסטודנטים והסטודנטיות יוצאי אתיופיה וסטודנטים וסטודנטיות מהחברה החרדית בשתי מלגות שוות במיוחד!
לקריאה
בזכות המנגנונים השונים שהמאגר יאפשר נוכל למנוע את ההפרות העתידיות שיקרו עוד לפני שהסטודנטים נפגעים, נדע לאתר חוגים/מרצים בעייתים ולפעול בשלושת הרבדים (חוג, פקולטה, רקטור) כדי לטפל בבעיות שעלו וגם לפתור בעיות מגמתיות בכלל הפקולטה או החוג.
לקריאה
הורים זכאים להרבה התאמות לתואר - עוד בכתבה
לקריאה
הגשת מועמדות לוועדת הבחירות לוועידת אגודת הסטודנטים 2021
לקריאה