מתכננים תואר שני בפסיכולוגיה? קורס אופק מתא"ם מגיע לקמפוס

גם בקיץ הקרוב ייערך קורס הכנה ייחודי לקראת בחינת המתא"ם, בשיתוף פעולה עם מחלקת 1st Class מבית אגודת הסטודנטים ואופק מתא"ם

אנחנו שמחים לעדכן שגם בקיץ הקרוב נציע את קורס ההכנה למתא"ם הטוב ביותר בארץ, כאן באוניברסיטה, בשיתוף אגודת הסטודנטים. מידע נוסף על הבחינה ועל הקורס ניתן למצוא גם בחוברת מידע לקראת מתא"ם 2020 (לחצו כאן).

 

שיתוף הפעולה בין אגודת הסטודנטים לאופק נמשך כבר שמונה שנים, ומתבסס בראש ובראשונה על ההצלחה המקצועית המוכחת: תלמידי אופק פשוט מקבלים ציונים יותר גבוהים במתא"ם. על פי נתונים רשמיים של המרכז הארצי הציונים של תלמידי אופק גבוהים מאלו של שאר הסטודנטים בפער ניכר (של כ-12 נקודות).

 

שיטת הלימוד של אופק בטקסטים מאפשרת התאמה אישית ובניית אסטרטגיית עבודה ייחודית לכל סטודנטית וסטודנט. אל הלימוד הפרונטאלי בכיתה מתווסף הדור הבא בלימוד טקסטים: שלוש סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד", וליווי של תכנה אינטליגנטית מהראשונות מסוגה בעולם- META.

המערכת כוללת לימוד פרסונלי ותרגול אדפטיבי, ומבוססת חכמת ההמון. היא תדע בדיוק מה ואיך צריך לשפר, ותחלוק את הידע עם הסטודנט/ית והמדריכ/ה באופן נגיש ומיידי.

רוצים להתנסות ב-META? לחצו ליחידת נסיון.

סטודנטים המעוניינים להתחיל ללמוד כבר עכשיו יכולים לעשות זאת דרך התכנית ללמידה מקדימה.

 

מסלולים ועלויות

בחינת המתא"ם הקרובה תתקיים ב-13.10.20 והקורס באוניברסיטה צפוי להיפתח ב-20.7.20. ניתן להירשם לכל אחד ממסלולי הכיתה, בהנחה מיוחדת לחברי אגודה עד ל-1.4.20 :

מסלול אופק 9  מסלול בן תשעה מפגשים שמטרתו לתת מענה לסטודנטים אשר מעוניינים ללמוד באופן עצמאי לבחינת המתא"ם. המסלול כולל חומרי לימוד ותרגול, ליווי מקצועי, שיעורי וידאו ומרתון סימולציות.
אופק 9 - הרשמה רגילה 3,300 | הרשמה מוקדמת 3,100 | הרשמת אביב לחברי אגודה 2,600

 

מסלול אופק 21  מסלול בן 21 מפגשים הכולל את כל שיעורי הקורס הפרונטאליים בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים להתמודדות עם טקסטים מחקריים וקליניים, וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.
אופק 21 - הרשמה רגילה 5,600 | הרשמה מוקדמת 5,300 | הרשמת אביב לחברי אגודה 4,800
 

מסלול אופק 24  מסלול הדגל של אופק, בן 24 מפגשים. בנוסף לכל המפגשים של מסלול אופק 21, כולל המסלול גם שלוש סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד".
אופק 24 - הרשמה רגילה 6,200 | הרשמה מוקדמת 5,900 | הרשמת אביב לחברי אגודה 5,300

הרשמת אביב מיוחדת לחברי אגודה - עד לתאריך ה-1.4

 

צוות הקורס וכיתות הלימוד

צוות הקורס כולל את מדריכי המתא"ם המנוסים והמבוקשים בארץ, מתרגלים מצטיינים באוניברסיטה, המלווים את הסטודנטים למתא"ם יד ביד עד לתואר השני- לפני הקורס, בהכנה לבחינה, ובתהליך הקבלה לתואר שני.

בקורס באוניברסיטה ניתן להירשם לכיתת ראשון ורביעי בבוקר או שני וחמישי בבוקר. תוכלו להתרשם מלוח זמנים מפורט של כיתת שני וחמישי בבוקר.

מידע על כיתות פנויות, מדריכים ולוחות זמנים של הכיתות השונות – תוכלו למצוא ממש כאן.

 

הרשמה

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות לנציגי אופק דרך אתר אופק מתא"ם (לחץ כאן). מחלקת 1st Class תלווה את הסטודנטים שיירשמו לאורך כל הקורס - מההרשמה ועד לסיומו. לפרטים נוספים ולשאלות בנושא ניתן לפנות למנהלת מחלקת 1st Class במייל firstclass@scopus02.co.il.

 

זה הזמן לסכם את עונת השידורים המיוחדת של "שני-חי"
לקריאה
בשל משבר הקורונה חדרי הכושר של עמותת קוסל נסגרו למשך של 51 יום. לאור כך עמדנו איתם בקשר על מנת להגיע להסדר ראוי עבור מנויי הסטודנטים. כל הפרטים בנוגע להשגים כאן למטה.
לקריאה
יריד קרייירה 2020 עם אפשרות לפגוש מגוון חברות בלי לצאת מהבית!
לקריאה
הצטרפו למשפחה! ריכוז משרות דרושים לאגודה
לקריאה